Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny czerwony Hibiskus 135 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
630 zł
Tylko dziś
569 zł z VAT
462,60 zł bez VAT
84 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Ketmia, hibiskus, róża chińska to rodzaj krzewów i roślin zielnych z rodziny ślazowatych. Są to rośliny drzewiaste i zioła o efektownych kwiatach, rozpowszechnione w tropikach i subtropikach świata. Niektóre gatunki wykorzystywane są jako rośliny ozdobne, niektóre także jako pokarm – hibiskus syryjski, hibiskus sudański, hibiskus jadalny, także w przemyśle włókienniczym czy w stolarstwie.

Siedlisko
 

Do rodzaju Hibiskus zaliczanych jest ponad 200 gatunków i jest szeroko rozpowszechniony w tropikach i subtropikach, ale można go znaleźć na całym świecie. W naszych rejonach reprezentowany jest trzyczęściowy gatunek hibiskusa, który interpretujemy głównie jako chwast polny. Oprócz tego gatunku w południowej Europie występują jeszcze 2 rodzime gatunki: Ketmia bagienna i Ketmia lipowata to duży krzew, prawie drzewo pochodzący z wybrzeży Pacyfiku i Oceanu Indyjskiego. Dziś rośnie jako udomowione drzewo na tropikalnych wybrzeżach całego świata.

Parametry

Nasze sztuczne drzewo Hibiskusa czerwonego ma wysokość 135 cm wraz z doniczką, składa się z jednego pnia, który wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na pniu są mniejsze łodygi i realistycznie wyglądające liście. Posiada ciemnozielone liście w ilości 552 sztuk. Nasze piękne drzewo dopełniają piękne czerwone kwiaty, które są nie do odróżnienia od żywych i które stanowią koronę piękna Ketmii. Nasz Hibiskus dostarczany jest również z plastikową doniczką o średnicy 20,32 cm , której powierzchnia pokryta jest ozdobnym keramzytem.

Umieszczenie
 

Niewiele roślin jest tak rzucających się w oczy jak hibiskusy. Jeśli więc potrzebujesz ożywić swoje wnętrze , nasz Hibiskus jest właściwym wyborem. Dzięki temu, że jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest prawie nie do odróżnienia od żywego hibiskusa, dzięki czemu nawet w najciemniejszym miejscu w mieszkaniu lub domu wniesie „kawałek natury”.

Tak piękne drzewko nie może zabraknąć w Twoim domu czy mieszkaniu i zaleje Twoje wnętrze jasnymi kolorami.

Kombinacje

Hibiskus to piękne kwitnące drzewo, które nie potrzebuje towarzysza. Samodzielnie potrafi pięknie wyróżniać się w przestrzeni. Jednak dobrze komponuje się np. z naszej oferty „wiecznie zielonych” drzew, takich jak Difenbachia, Zamiokulkas, Kolokazia, Monstera lub filodendron. Ale nie zapomnij o doniczce, która jest również integralną częścią tej rośliny. Polecamy doniczki RATTOLA lub MATUBA, które idealnie nadają się do hibiskusa. Duży wybór tych jak i innych donic znajdziesz w naszej ofercie na stronie.

Parametry

Kod produktu 20024
Wysokość 135 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 30 cm
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 19.42 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 33 cm
Szerokość liścia 7 cm
Długość liścia 11 cm
Liczba arkuszy 552 ks
Materiał arkusza plastikowy
Szerokość kwiatu 11 cm
Długość kwiatu 8 cm
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów czerwony
Kolor pąka czerwony
Wysokość pnia / łodygi 30 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena