Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny czerwony Hibiskus 135 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
730 zł
Tylko dziś
439 zł z VAT
356,91 zł bez VAT
84 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 17 lipca
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 17 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Ketmia, hibiskus, róża chińska to rodzaj krzewów i roślin zielnych z rodziny ślazowatych. Są to rośliny drzewiaste i zioła o efektownych kwiatach, rozpowszechnione w tropikach i subtropikach świata. Niektóre gatunki wykorzystywane są jako rośliny ozdobne, niektóre także jako pokarm – hibiskus syryjski, hibiskus sudański, hibiskus jadalny, także w przemyśle włókienniczym czy w stolarstwie.

Siedlisko
 

Do rodzaju Hibiskus zaliczanych jest ponad 200 gatunków i jest szeroko rozpowszechniony w tropikach i subtropikach, ale można go znaleźć na całym świecie. W naszych rejonach reprezentowany jest trzyczęściowy gatunek hibiskusa, który interpretujemy głównie jako chwast polny. Oprócz tego gatunku w południowej Europie występują jeszcze 2 rodzime gatunki: Ketmia bagienna i Ketmia lipowata to duży krzew, prawie drzewo pochodzący z wybrzeży Pacyfiku i Oceanu Indyjskiego. Dziś rośnie jako udomowione drzewo na tropikalnych wybrzeżach całego świata.

Parametry

Nasze sztuczne drzewo Hibiskusa czerwonego ma wysokość 135 cm wraz z doniczką, składa się z jednego pnia, który wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na pniu są mniejsze łodygi i realistycznie wyglądające liście. Posiada ciemnozielone liście w ilości 552 sztuk. Nasze piękne drzewo dopełniają piękne czerwone kwiaty, które są nie do odróżnienia od żywych i które stanowią koronę piękna Ketmii. Nasz Hibiskus dostarczany jest również z plastikową doniczką o średnicy 20,32 cm , której powierzchnia pokryta jest ozdobnym keramzytem.

Umieszczenie
 

Niewiele roślin jest tak rzucających się w oczy jak hibiskusy. Jeśli więc potrzebujesz ożywić swoje wnętrze , nasz Hibiskus jest właściwym wyborem. Dzięki temu, że jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest prawie nie do odróżnienia od żywego hibiskusa, dzięki czemu nawet w najciemniejszym miejscu w mieszkaniu lub domu wniesie „kawałek natury”.

Tak piękne drzewko nie może zabraknąć w Twoim domu czy mieszkaniu i zaleje Twoje wnętrze jasnymi kolorami.

Kombinacje

Hibiskus to piękne kwitnące drzewo, które nie potrzebuje towarzysza. Samodzielnie potrafi pięknie wyróżniać się w przestrzeni. Jednak dobrze komponuje się np. z naszej oferty „wiecznie zielonych” drzew, takich jak Difenbachia, Zamiokulkas, Kolokazia, Monstera lub filodendron. Ale nie zapomnij o doniczce, która jest również integralną częścią tej rośliny. Polecamy doniczki RATTOLA lub MATUBA, które idealnie nadają się do hibiskusa. Duży wybór tych jak i innych donic znajdziesz w naszej ofercie na stronie.

Parametry

Kod produktu 20024
Wysokość 135 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 30 cm
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 19.42 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 33 cm
Szerokość liścia 7 cm
Długość liścia 11 cm
Liczba arkuszy 552 ks
Materiał arkusza plastikowy
Szerokość kwiatu 11 cm
Długość kwiatu 8 cm
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów czerwony
Kolor pąka czerwony
Wysokość pnia / łodygi 30 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena