Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny Storczyk 43 cm

Zniżka
12 %
Pierwotnie
260 zł
Tylko dziś
229 zł z VAT
186,18 zł bez VAT
208 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Storczyk to rodzaj kwitnących bylin z rodziny storczykowatych (Orchidaceae).

Orchidea ma wyprostowany pień z liśćmi ułożonymi obok siebie wzdłuż łodygi. Łodyga wyłania się z podstaw najwyższych liści. Na szczycie nowych pędów tworzą się liście i kwiaty. Korzenie i pędy storczyków są ciemnozielone. Korzenie są przewiewne i wymagają dużej ilości światła. Z powodu długo kwitnących egzotycznych kwiatów storczyki są powszechnie uprawiane w warunkach mieszkaniowych.

Większość gatunków storczyków rośnie na wolności wysoko w koronach drzew, co zwiększa ich atrakcyjność. Między innymi dlatego Orchidea stała się rośliną kultową dla hodowców na początku XVIII wieku i pozostała nią do dziś.

Występowanie

Storczyki można znaleźć prawie na całym świecie, w tym w tropikach, arktycznej tundrze i strefie umiarkowanej. Sekretem różnorodności storczyków jest ich wyjątkowa zdolność przystosowania się do różnych warunków środowiskowych i nawet dzięki tej ogromnej różnorodności nietrudno było znaleźć gatunki, które dobrze prosperują we wnętrzu. Większość storczyków uprawianych obecnie w naszych warunkach to rośliny epifityczne pochodzące z tropików. Termin „epifityczny” oznacza, że rośliny rosną dziko na innych drzewach i roślinach, nie pasożytując na nich w żaden sposób.

Parametry

Wysokość naszej sztucznej orchidei to 43 cm, łącznie z doniczką. Dostarczamy ją w ozdobnej białej doniczce o średnicy 13,5 cm. Posiada dwie sztuczne zielone łodygi, na których znajduje się 8 zielonych liści i 24 różowo-białych kwiatów . Chociaż liście i kwiaty są wykonane z wysokiej jakości plastiku, nie da się ich odróżnić od żywych.

Umieszczenie

Sztuczna Orchidea przeznaczona jest do wnętrz . Roślina wygląda bardzo realistycznie i nadaje się jako ozdoba każdego pomieszczenia . Jest idealnym dodatkiem do Twojego domu, biurze lub gabinetu. Nadaje się wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości światła dla żywej rośliny. Polecamy umieścić ją w widocznym miejscu, czy to na komodzie , parapecie czy na stole. Jej piękny biało-różowy kolor rozświetli każdy zakamarek i sprawi przyjemność oku.

Kombinacje

Orchidea sama w sobie jest pięknym klejnotem. Na pewno będzie wyróżniać się pojedynczo lub w połączeniu z innymi kolorowymi odmianami storczyków, z którymi razem stworzą harmonijne wnętrze, a Ty z pewnością wykorzystasz je do upiększenia i uprzyjemnienia domu lub pracy.

 

Parametry

Kod produktu 20031
Wysokość 43 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka dekoracyjny
Wysokość doniczki 13 cm
Średnica doniczki 15 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 9 cm
Długość liścia 19 cm
Liczba arkuszy 12 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 24 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów biały, purpurowy
Wysokość pnia / łodygi 30 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!