Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Magnolia 160 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
840 zł
Tylko dziś
769 zł z VAT
625,20 zł bez VAT
33 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Magnolia to niesamowita roślina, która przetrwała nawet erę dinozaurów. Magnolia nawet w dzisiejszych czasach zachwyci oko pięknymi kwiatami. Magnolia jest popularna na całym świecie ze względu na niesamowicie piękne kwitnienie. Popularne i często sadzone egzotyczne drzewo, przyciąga swoim bogatym corocznym kwitnieniem, ładnym pokrojem i ulistnieniem oraz pięknym wybarwieniem jesienią. Magnolia to drzewo, którego wysokość waha się od 2,5 do 6,5 m. Kształt drzewa jest piramidalny, ponieważ wraz z wzrostem nabiera zaokrąglony kształt. Liście mają intensywnie zielony odcień, są duże, mocne i błyszczące. Kwiatostan rośnie ku górze, kwitnące kwiaty są duże, miseczkowate. Średnica kwiatu dochodzi do około 15 cm, w kwiatostanie znajduje się sześć płatków o jasnoróżowym odcieniu. Kwitnący kwiatostan jest bardzo pachnący. Okres kwitnienia rozpoczyna się w kwietniu i kończy w czerwcu. Żywotność drzewa wynosi około 50 lat. Odmianę uzyskano przez skrzyżowanie konwalii i gwiazd.

Siedlisko
 

Pierwotną ojczyzną różnorodnego rodzaju magnolii jest Azja Wschodnia, Ameryka Północna Wschodnia i Ameryka Środkowa. Rozpoznano około 80 gatunków (i setek odmian) które mogą być wiecznie zielone, pół-liściaste lub liściaste. Wiecznie zielone magnolie występują naturalnie w cieplejszym klimacie i dorastają do wysokości 25 metrów. W naszych warunkach klimatycznych zwykle uprawiamy gatunki liściaste, takie jak Magnolia Soulange`a, Magnolia liliowata czy Magnolia gwiaździsta, ale możemy też spotkać gatunki zimozielone, takie jak Magnolia wielkokwiatowa.

Parametry

Nasza sztuczna Magnolia ma wysokość 160 cm , wliczając w to doniczkę. Plastikowa doniczka ma średnicę 20,32 cm, jej powierzchnia pokryta jest mchem. Posiada 9 plastikowych łodyg. Liście są wykonane z tworzywa sztucznego, ale w dotyku są odczuwalne jak żywe. Kwiaty wykonane są z wysokiej jakości materiału tekstylnego. Jest idealną repliką żywego drzewa i nadaje się do wnętrz.

Umieszczenie
 

Sztuczna Magnolia nadaje się do wielu przestrzeni. Jednak klienci najczęściej umieszczają ją w biurach , lokalach handlowych lub administracyjnych. Możliwe jest również umieszczenie ich w holach , strefach basenowych, korytarzach i ciemnych zakamarkach bez dostępu światła. Sztuczne drzewo Magnolia nadaje się również do domów, mieszkań i restauracji. Nadaje się do salonów , korytarzy , przedpokojów, hotelowych holi wejściowych, słowem wszędzie tam, gdzie by się nie sprawdziła żywa roślina. Sztuczna Magnolia jest odpowiednia dla osób cierpiących na alergie, a żywe drzewa i kwiaty mogłyby spowodować im trudności. Wysokiej jakości sztuczne Magnolie wyglądają jak żywe, są realistyczne w dotyku - kolory są naprawdę bardzo ładne. Ponieważ istnieje duży wybór odcieni kolorystycznych, nie bój się łączyć kilka rodzajów Magnolii razem. Rezultat będzie niesamowity.

Kombinacje

Drzewo Magnolii jest jednocześnie urocze i bujne. Nie potrzebuje towarzysza dla siebie, świetnie prezentuje się w samotności. W połączeniu z odpowiednią doniczką to wyjątkowe drzewko stanie się stylowym dodatkiem do Twojego domu. Drzewko Magnolii to bardzo luksusowy element dekoracyjny o wszechstronnym zastosowaniu i z pewnością oczaruje również Ciebie.

Parametry

Kod produktu 20027
Wysokość 160 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 35 cm
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 20 cm
Liczba łodyg / łodyg 9 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 10 cm
Szerokość liścia 5 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów różowy
Kolor pąka różowy
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!