Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Magnolia 160 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
930 zł
Tylko dziś
559 zł z VAT
454,47 zł bez VAT
33 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 28 lutego
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 28 lutego
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Magnolia to niesamowita roślina, która przetrwała nawet erę dinozaurów. Magnolia nawet w dzisiejszych czasach zachwyci oko pięknymi kwiatami. Magnolia jest popularna na całym świecie ze względu na niesamowicie piękne kwitnienie. Popularne i często sadzone egzotyczne drzewo, przyciąga swoim bogatym corocznym kwitnieniem, ładnym pokrojem i ulistnieniem oraz pięknym wybarwieniem jesienią. Magnolia to drzewo, którego wysokość waha się od 2,5 do 6,5 m. Kształt drzewa jest piramidalny, ponieważ wraz z wzrostem nabiera zaokrąglony kształt. Liście mają intensywnie zielony odcień, są duże, mocne i błyszczące. Kwiatostan rośnie ku górze, kwitnące kwiaty są duże, miseczkowate. Średnica kwiatu dochodzi do około 15 cm, w kwiatostanie znajduje się sześć płatków o jasnoróżowym odcieniu. Kwitnący kwiatostan jest bardzo pachnący. Okres kwitnienia rozpoczyna się w kwietniu i kończy w czerwcu. Żywotność drzewa wynosi około 50 lat. Odmianę uzyskano przez skrzyżowanie konwalii i gwiazd.

Siedlisko
 

Pierwotną ojczyzną różnorodnego rodzaju magnolii jest Azja Wschodnia, Ameryka Północna Wschodnia i Ameryka Środkowa. Rozpoznano około 80 gatunków (i setek odmian) które mogą być wiecznie zielone, pół-liściaste lub liściaste. Wiecznie zielone magnolie występują naturalnie w cieplejszym klimacie i dorastają do wysokości 25 metrów. W naszych warunkach klimatycznych zwykle uprawiamy gatunki liściaste, takie jak Magnolia Soulange`a, Magnolia liliowata czy Magnolia gwiaździsta, ale możemy też spotkać gatunki zimozielone, takie jak Magnolia wielkokwiatowa.

Parametry

Nasza sztuczna Magnolia ma wysokość 160 cm , wliczając w to doniczkę. Plastikowa doniczka ma średnicę 20,32 cm, jej powierzchnia pokryta jest mchem. Posiada 9 plastikowych łodyg. Liście są wykonane z tworzywa sztucznego, ale w dotyku są odczuwalne jak żywe. Kwiaty wykonane są z wysokiej jakości materiału tekstylnego. Jest idealną repliką żywego drzewa i nadaje się do wnętrz.

Umieszczenie
 

Sztuczna Magnolia nadaje się do wielu przestrzeni. Jednak klienci najczęściej umieszczają ją w biurach , lokalach handlowych lub administracyjnych. Możliwe jest również umieszczenie ich w holach , strefach basenowych, korytarzach i ciemnych zakamarkach bez dostępu światła. Sztuczne drzewo Magnolia nadaje się również do domów, mieszkań i restauracji. Nadaje się do salonów , korytarzy , przedpokojów, hotelowych holi wejściowych, słowem wszędzie tam, gdzie by się nie sprawdziła żywa roślina. Sztuczna Magnolia jest odpowiednia dla osób cierpiących na alergie, a żywe drzewa i kwiaty mogłyby spowodować im trudności. Wysokiej jakości sztuczne Magnolie wyglądają jak żywe, są realistyczne w dotyku - kolory są naprawdę bardzo ładne. Ponieważ istnieje duży wybór odcieni kolorystycznych, nie bój się łączyć kilka rodzajów Magnolii razem. Rezultat będzie niesamowity.

Kombinacje

Drzewo Magnolii jest jednocześnie urocze i bujne. Nie potrzebuje towarzysza dla siebie, świetnie prezentuje się w samotności. W połączeniu z odpowiednią doniczką to wyjątkowe drzewko stanie się stylowym dodatkiem do Twojego domu. Drzewko Magnolii to bardzo luksusowy element dekoracyjny o wszechstronnym zastosowaniu i z pewnością oczaruje również Ciebie.

Parametry

Kod produktu 20027
Wysokość 160 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Szerokość 35 cm
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 20 cm
Liczba łodyg / łodyg 9 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 10 cm
Szerokość liścia 5 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów różowy
Kolor pąka różowy
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!