Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo kolokacyjne 160 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
490 zł
Tylko dziś
449 zł z VAT
365,04 zł bez VAT
47 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 6 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 6 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kolokazja to rodzaj kwitnących roślin z rodziny obrazkowatych.

Są to średnie do gigantycznych i drzewiaste rośliny zielne, rosnące w kępach składających się z kilku osobników. Roślina, którą wiele osób zna również jako ucho słonia, wzięła swoją nazwę od liści, które mają kształt dużego ucha lub tarczy. Roślinę się rozmnaża głównie poprzez bulwy. W kątach liści tworzy skupiska od dwóch do pięciu pachnących kwiatostanów. Podobnie jak inni członkowie rodziny, roślina zawiera substancje drażniące, które powodują silne podrażnienie ust, jamy ustnej i gardła.

Występowanie

Pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej i subkontynentu indyjskiego. Niektóre gatunki są obficie uprawiane i naturalizowane w innych regionach tropikalnych i subtropikalnych. Szacuje się, że Kolokazja była uprawiana w wilgotnych tropikalnych Indiach już 5000 lat p.n.e. Dalej rozprzestrzeniła się na zachód od Indii do starożytnego Egiptu, a później została opisana przez greckich i rzymskich historyków jako ważna roślina uprawna. Niektóre gatunki są uprawiane w tropikach całego świata. Kolokazja rośnie najczęściej w zaroślach wilgotnych lasów tropikalnych i subtropikalnych. Szukają raczej luźnej roślinności i często rosną w półcieniu wzdłuż cieków wodnych.

Parametry

Nasze sztuczne drzewko Kolokazja ma wysokość 160 cm, łącznie z doniczką. Średnica plastikowej doniczki to 17,78 cm . Składa się z 3 sztucznych pni w kolorze zielonym, z 5 naturalnych zielonych liści wykonanych z tworzywa sztucznego, które wyglądają bardzo realistycznie. Ponadto nasza Kolokazja zawiera dwa jasnozielone kwiaty i jeden czerwony jagodowy owoc. Ponieważ materiał, z którego wykonane jest to drzewo, nie zawiera ochrony przed promieniowaniem UV, Kolokazja jest przeznaczona przede wszystkim do użytku wewnętrznego. Można ją również umieścić na zewnątrz, ale tylko w miejscach osłoniętych przed deszczem, wiatrem lub bezpośrednim słońcem.

Umieszczenie
 

Nasze piękne sztuczne drzewko jest idealnym dodatkiem do Twojego domu lub biura . Nadaje się wszędzie tam, gdzie chcesz mieć trochę zieleni i tam, gdzie warunki nie są odpowiednie dla żywych roślin, czy to z powodu braku światła, czy też możliwości pielęgnacji. Wybierając odpowiednie miejsce, swoją wysokością Kolokazja wprowadzi do Twojego domu tropikalny nastrój. Pasuje do niemal każdego stylu wnętrza.

Jest łatwy w obsłudze i zapewnia długą żywotność - wszystko bez konserwacji.

Kombinacje

Kolokazja to egzotyczne drzewo, które nie potrzebuje towarzysza. Ale jeśli chcemy go łączyć z innymi roślinami, jest wszechstronny.

Polecamy go do łączenia z różnymi wariantami z rodziny obrazkowatych takich jak: Anturium, Alokazja czy Kala, z którymi tworzy idealnie harmonijne wnętrze.

Polecamy umieścić go w ozdobnej doniczce, którą można również u nas zamówić osobno.

Parametry

Kod produktu 20049
Wysokość 160 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 18.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 70 cm
Szerokość liścia 50 cm
Liczba arkuszy 5 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Kolor płodu czerwony
Wysokość pnia / łodygi 88 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny
Liczba owoców 1 ks

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!