Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna Magnolia jasnozielona 150 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
730 zł
Tylko dziś
439 zł z VAT
356,91 zł bez VAT
36 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 26 czerwca
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 26 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Nie bez powodu należy niesamowicie piękna Magnolia do najwięcej ulubionych ozdobnych drzew i krzewów u nas jak i na całym świecie. Kwitnące drzewa magnolii, obsypane mnóstwem okazałych kwiatów, to jedna z największych atrakcji wiosennego ogrodu w czasie, gdy większość drzew w ogrodzie jeszcze nie kwitnie. Egzotyczne kwiaty magnolii w odcieniach różu, bieli czy żółci pięknie pachną, a ich słodki zapach w połączeniu z kolorami rozświetli każdy ogród na kilka tygodni. Po przekwitaniu w okresie wegetacji i jesienią magnolia pozostaje nadal atrakcyjna z dużymi liśćmi a zimą także z ciekawymi owocami z czerwonymi ziarnami, które stają się pokarmem dla ptaków. Jednocześnie to drzewo ozdobne jest trwałe i łatwe w pielęgnacji, dlatego znajdziemy go w wielu ogrodach.

Siedlisko
 

Pierwotną ojczyzną zróżnicowanego rodzaju magnolii jest Azja Wschodnia, Ameryka Północna Wschodnia i Ameryka Środkowa. Znanych jest do 80 gatunków, które mogą być zimozielone, pół-liściaste lub liściaste, podczas gdy zimozielone magnolie występują naturalnie w cieplejszym klimacie i dorastają do wysokości 25 metrów. W naszych warunkach klimatycznych uprawiamy głównie gatunki liściaste, takie jak magnolia Soulange`a, magnolia liliowata lub magnolia gwiaździsta, ale możemy również spotkać gatunki zimozielone, takie jak magnolia wielkokwiatowa.

Parametry

Nasza magnolia wraz z doniczką ma wysokość 150 cm . Dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm , na powierzchni sztucznego podłoża znajduje się dekoracją ze sztucznego mchu. Magnolia składa się z pnia z tworzywa sztucznego, sztucznych zielonych liści i pięknych różowo-białych kwiatów z tkaniny. Liście i kwiaty są wykonane z wysokiej jakości materiału, w dotyku i także na wygląd nie do odróżnienia od żywych roślin. Przeznaczona jest do wnętrz.

Umieszczenie
 

Magnolia to jeden z najbardziej poszukiwanych gatunków. Dzięki niej wprowadzisz do swojego wnętrza urok, delikatność i pozytywną energię. Jeśli chcesz stworzyć w domu pewną dynamikę, Magnolia z jej pięknymi kwiatami w połączeniu z abstrakcyjnymi elementami są dla Ciebie właściwym wyborem. W końcu magnolia nie musi rosnąć tylko w Twoim ogrodzie. To ozdobne drewno może być również częścią Twojego wnętrza w sztucznej formie. Piękne kwiaty magnolii upiększą Twoje wnętrze, wprowadzą światło i radość do Twojej przestrzeni.

Kombinacje

Magnolia to piękne kwitnące drzewo, które nie potrzebuje towarzysza. Najlepiej prezentuje się pojedynczo, na dobrze wyeksponowanych stanowiskach. Dla łączenia Magnolii wolimy raczej ozdobną zieleń. Większy nacisk położylibyśmy na wybór ozdobnej doniczki. Jeśli zdecydowałeś się zainwestować w roślinę, zainwestuj również w donicę, ponieważ odpowiednio dobrana doniczka doskonale podkreśli piękno Magnolii, a także ogólne wnętrze, w którym kwiat zostanie umieszczony. Na naszej stronie internetowej znajdziesz oczywiście również duży wybór doniczek.

 

Parametry

Kod produktu 20028
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 18.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 9 cm
Szerokość liścia 5 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów różowy
Kolor pąka różowy, biały
Wysokość pnia / łodygi 50 cm
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!