Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Biało-różowa kala 50 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
120 zł
Tylko dziś
71,90 zł z VAT
58,46 zł bez VAT
451 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 26 czerwca
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 26 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kala to wieloletnia roślina doniczkowa uprawiana ze względu na atrakcyjne kwiaty. Nazywana jest również kalią zimową, ponieważ kwitnie zimą. Drugie imię to róg obfitości, ze względu na niezwykłe kwiaty przypominające róg obfitości. Kwiaty Kaly wyrastają na solidnych pędach i przeważnie, ale nie tylko, wystają ponad liście. Wykonane są z około 8 cm białego cylindrycznego tiulu, który otacza centralną kępkę, która zwykle jest schowana w tiulu. Tiule są zazwyczaj śnieżnobiałe, ale są to również odmiany o różowych lub pomarańczowych odcieniach koloru. Liście są zielone, długie, lancetowate i niezdarnie wyrastają z podziemnego kłącza. Są na długich szypułkach. Wyhodowano wiele odmian, które różnią się wielkością i kolorem kwiatów i liści. Niektóre gatunki mogą dorastać do 100 cm wysokości, a ich kwiaty pachną.

Występowanie

Ojczyzną rośliny są podmokłe obszary Afryki Południowej, gdzie okresy zimowej wilgotności, deszczu i powodzi oraz okresy letniej suszy przeplatają się regularnie, gdy bagniste gleby wysychają. Kala ma takie same wymagania życiowe w warunkach pokojowych. Dzięki mięsistym kłączom bez problemu przetrwa porę suchą.

Parametry

Nasza sztuczna Kala to nasz najlepiej sprzedający się produkt, jej wysokość wraz z podstawową plastikową doniczką to 50 cm. Posiada 5 pięknych biało - różowych kwiatków wykonanych z wysokiej jakości silikonu. Liście są zielone z drobnymi żyłkami wykonanymi z bardzo drobnego tworzywa sztucznego. Roślina dostarczana jest w podstawowej czarnej plastikowej doniczce o średnicy 12,9 cm i wysokości 12 cm. Roślina sprawia bardzo realistyczne wrażenie.

Lokalizacja

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej Kala, która wygląda na żywą. Kala to świetny sposób na ożywienie wnętrza Twojego domu. Stanie się wyrazistym i niezastąpionym elementem na Twoim biurku, blacie, w przedpokoju na komodzie, w salonie, słowem wszędzie tam, gdzie chcesz ożywić przestrzeń.

Kombinacje

Nasza sztuczna Kala to kwiat, który nie potrzebuje towarzysza. Potrafi wyróżniać się w przestrzeni i samodzielnie. Jeśli jednak nadal chcesz go łączyć, jest wszechstronny. Na przykład nadaje się do tego każda zieleń z naszej oferty. Takich jak Shefler, Monster lub jasnozielona chińska ozdoba. W połączeniu z odpowiednio dobraną doniczką ozdobną jeszcze bardziej podkreślisz piękno swojej Kaly. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20023
Wysokość 50 cm
Kolor zielony
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 12 cm
Średnica wkładki 12.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 26 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba arkuszy 21 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 5 ks
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów biały, różowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena