Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna orchidea jasnozielona 50 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
320 zł
Tylko dziś
289 zł z VAT
234,96 zł bez VAT
200 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 17 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 17 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Orchidea – potoczna nazwa roślin z rodziny storczykowatych (Orchidaceae) obejmująca około 60 gatunków, w szczególności stosowana w odniesieniu do roślin o efektownych kwiatach. W przeciwieństwie do większości innych rodzajów nie tworzą pni, ale ich duże, mięsiste liście pełnią funkcję magazynującą. Korzenie storczyków rosną na spodzie łodygi lub między liśćmi. Są one zazwyczaj mięsiste, zazwyczaj osiągają średnicę 1-8 mm. Oprócz pobierania wody i składników odżywczych służą również do przyczepiania rośliny do podłoża, a dzięki zawartości chlorofilu biorą również udział w fotosyntezie .

Występowanie

Rosną głównie epifitycznie w tropikalnych lasach deszczowych Azji , od Himalajów przez wyspy filipińskie i indonezyjskie po Nową Gwineę i północną Australię. Preferują zacienione siedlisko o całorocznej wysokiej wilgotności z temperaturami w dzień 25–35°C i w nocy 15–25°C.

Parametry

Nasza piękna sztuczna roślina Orchidea jasnozielona ma 50 cm wysokości, w tym doniczka. Dostarczana jest w pięknej ozdobnej doniczce wykonanej z utwardzonego tworzywa sztucznego, którego powierzchnia pokryta jest keramzytem. Urodę jej również dodają kamienie mchu umieszczone w doniczce. Ta piękna Orchidea zawiera dwie plastikowe łodygi, na których znajduje się 12 sztucznych, naturalnych zielonych liści i 10 silikonowych kwiatów w delikatnym jasnozielonym kolorze, które wyglądają i sprawiają wrażenie żywych.

Umieszczenie

Nasza Orchidea przeznaczona jest do wnętrz . To piękna roślina doniczkowa, która w naturalny sposób rozświetli każdą przestrzeń, każdy zakątek, czy to w domu, biurze, gabinecie czy oranżerii. Orchidea to jedna z najpopularniejszych roślin kwitnących. Nasza realistycznie wyglądająca Orchidea jest idealnym dodatkiem wszędzie tam, gdzie żywe rośliny nie rosną, ale mimo to chcesz oddać się „kawałkowi natury”.

Kombinacje

Nasza sztuczna Orchidea to kwiat, który nie potrzebuje towarzysza. Potrafi wyróżniać się w przestrzeni i samodzielnie. Jeśli jednak nadal chcesz go łączyć, jest wszechstronny. Na przykład nadaje się do tego każda zielona roślina z naszej oferty. Jeśli chcesz uzyskać kolorowy wygląd, zalecamy wybór np. większej liczby sztuk Orchidei w różnych kolorach. Fajne jest również połączenie Storczyków z kilkoma gatunkami roślin kwitnących z naszej oferty.

Parametry

Kod produktu 20033
Wysokość 50 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka dekoracyjny
Wysokość doniczki 9 cm
Średnica doniczki 21.1 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 15 cm
Szerokość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 12 ks
Materiał arkusza plastikowy
Szerokość kwiatu 10 cm
Liczba kwiatów 8 ks
Liczba pąków 6 ks
Kolor doniczki biały
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów zielony
Kolor pąka zielony
Liczba kwitnących kwiatów 10 ks
Wysokość pnia / łodygi 35 cm
Wysokość kwiatu 10 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!