Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Strelicja 110 cm

Zniżka
9 %
Pierwotnie
460 zł
Tylko dziś
419 zł z VAT
340,65 zł bez VAT
38 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres poniedziałek, 2 października
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta poniedziałek, 2 października
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Strelicja to tropikalna roślina o egzotycznym, o kwiecie przypominającym ptaka. Elegancka, średnio-wysoka roślina o niepowtarzalnym wyglądzie, która wniesie do domu sporą dawkę egzotyki. Tak też można scharakteryzować Strelicję, która jest od dawna jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych w różnych częściach świata, w tym w Europie Środkowej. Wysokość całej rośliny może sięgać od 100 do 150 centymetrów. Charakteryzuje się skórzastymi liśćmi podobnymi do drzewa bananowego. Ich kształt jest podłużny, owalny, dorastają do 50 centymetrów. Najbardziej typowym elementem rośliny jest kwiat o spiczastym kształcie. Kolor kwiatów jest najczęściej pomarańczowy lub niebieski. Na jednej łodydze wyrastają zwykle 2 pełnokolorowe kwiaty.

Występowanie

Egzotyczny , ekstrawagancki , po prostu uroczy . Te atrybuty możemy łatwo przypisać do Strelicji. Ma swoje początki w klimacie tropikalnym, ale z czasem znalazła swoje miejsce na każdym kontynencie. Europejski kontynent nie jest wyjątkiem.

Popularna egzotyczna roślina przybyła na stary kontynent z Afryki. Jej pierwotnym domem jest RPA, gdzie dziko rośnie od zawsze. Dzięki swoim kolorowym, czarującym kwiatom stopniowo zaczął być udomowiony w wielu domach.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Strelicja ma 110 cm wysokości łącznie z doniczką. Składa się z 3 łodyg, 11 sztucznych zielonych, w dotyku przypominających naturalne liście i z 2 pomarańczowych kwiatów. Jest to piękna roślina ozdobna, która stworzy urocze aranżacje . Dostarczamy ją w podstawowej doniczce o średnicy 17,78 cm, z imitacją mchu na powierzchni sztucznego podłoża . Przeznaczony jest do upiększania wnętrza .

Lokalizacja

Wyróżnia się również w nowoczesnym, jasnym mieszkaniu , w przeszklonych holach i przy basenach . Roślina ta zasługuje na miejsce reprezentacyjne, jest wartościowa i może w luksusowy i ciekawy sposób dopełnić przestrzeń. Charakteryzuje się nietypowym kwiatem, który jest bardzo atrakcyjny i przykuwa uwagę od pierwszego wejrzenia. Nie należy zapominać, że nadaje się niej również ładna doniczka, idealnie była by wyższa i stabilniejsza. Taka, która będzie dobrze komponować się z kolorem kwiatów. Jeśli zainwestowałeś w roślinę, zainwestuj również w doniczkę, w tym przypadku jest to naprawdę uzasadnione.

Kombinacje

Nasza sztuczna roślina Strelicja pięknie rozjaśni przestrzeń i w samotności. Jest również wszechstronna w połączeniu na przykład z drobną trawą , liśćmi palmowymi i jagodami . Nic nie zepsujesz, jeśli ułożysz do Strelicji także inne rośliny kwitnące, takie jak róża czy słonecznik. Polecamy umieścić ją w ozdobnych donicach, które również znajdziecie w naszej ofercie.

Parametry

Kod produktu 20070
Wysokość 110 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 17.6 cm
Liczba łodyg / łodyg 3 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 35 cm
Wysokość liścia 37 cm
Szerokość liścia 20 cm
Liczba arkuszy 11 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 2 ks
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów pomarańczowy
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!