Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny Storczyk cyklamen 49 cm

Zniżka
17 %
Pierwotnie
110 zł
Tylko dziś
90,90 zł z VAT
73,90 zł bez VAT
300 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Storczyk ( Orchidea) to rodzina roślin kwitnących, która obejmuje ponad 800-1000 opisanych rodzajów i 25-30 000 gatunków. Nazwa rodziny pochodzi od greckiego słowa Orchis. Wiara w afrodyzjakalne działanie storczyków bulwiastych trwa do dziś. Oprócz gatunków botanicznych znanych jest ponad 100 000 różnych odmian i mieszańców. Rośliny z tej rodziny charakteryzują się znaczną niestabilnością genetyczną, co umożliwia krzyżowanie międzygatunkowe, a nawet międzyrodzajowe. Hybrydy cieszą się dużą popularnością wśród plantatorów i nieustannie tworzą nowe formy.

Występowanie

Storczyki można znaleźć prawie na całym świecie, w tym w tropikach, arktycznej tundrze i strefie umiarkowanej. Sekretem różnorodności storczyków jest ich wyjątkowa zdolność przystosowania się do różnych warunków środowiskowych, a dzięki tej ogromnej różnorodności nietrudno było znaleźć gatunki, które dobrze prosperują we wnętrzu. Większość storczyków uprawianych obecnie w naszych warunkach to rośliny epifityczne pochodzące z tropików. Termin „epifityczny” oznacza, że rośliny te rosną dziko na innych drzewach i roślinach, w żaden sposób nie pasożytując na nich.

Parametry

Wysokość naszej sztucznej Orchidei to 49 cm, łącznie z doniczką. Dostarczamy ją w ozdobnej doniczce z czarno-białym wzorem marmuru. Powierzchnia podłoża wypełniającego pokryta jest kamieniami ozdobnymi. Średnica doniczki wynosi 11 cm i wykonana jest z utwardzonego tworzywa sztucznego. Orchidea ma dwie sztuczne, naturalne zielone łodygi, na których znajdują się 4 ciemnozielone liście i 24 piękne cyklamenowe kwiaty wykonane z delikatnego silikonu. Chociaż liście i kwiaty są wykonane z wysokiej jakości plastiku, nie da się ich odróżnić od żywych.

Umieszczenie

Sztuczna Orchidea przeznaczona jest do wnętrz. Roślina wygląda bardzo realistycznie i nadaje się jako dekoracja do naprawdę każdego pomieszczenia. Jest idealnym dodatkiem do Twojego domu, biura lub gabinetu lekarskiego. Jego lokalizacja jest odpowiednia wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości światła dla żywej rośliny. Zalecamy jej umieszczenie w widocznym miejscu, czy to na komodzie, parapecie czy stole. Jej jasny kolor rozjaśni każdy zakamarek i sprawi przyjemność oku.

Kombinacje

Storczyk sam w sobie jest piękną rośliną. Z pewnością będzie się doskonale wyróżniał pojedynczo lub też w połączeniu z innymi kolorowymi odmianami storczyków, z którymi stworzą harmonijne wnętrze lub przyjemne środowisko pracy. Jest to bardzo popularny wybór na przykład w nowoczesnych przestrzeniach, gdzie szczególnie zaciekawi ze względu na czysty design.

Parametry

Kod produktu 20035
Wysokość 49 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka dekoracyjny
Średnica doniczki 11 cm
Długość pnia / łodygi 30 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 7 cm
Długość liścia 12 cm
Liczba arkuszy 4 ks
Materiał arkusza plastikowy
Szerokość kwiatu 9 cm
Liczba kwiatów 24 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści ciemnozielony
Kolor kwiatów purpurowy
Wysokość kwiatu 7 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!