Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny Storczyk biały z paprocią 43 cm

Zniżka
16 %
Pierwotnie
110 zł
Tylko dziś
92,90 zł z VAT
75,53 zł bez VAT
229 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Orchidea ma wyprostowany pień z liśćmi ułożonymi obok siebie wzdłuż łodygi. Łodyga wyłania się z podstaw najwyższych liści. Na szczycie nowych pędów tworzą się liście i kwiaty. Korzenie i pędy storczyków są ciemnozielone. Korzenie są przewiewne i wymagają dużej ilości światła. Storczyki są powszechnie uprawiane w warunkach mieszkaniowych z powodu długo kwitnących egzotycznych kwiatów.

Większość gatunków storczyków rośnie na wolności wysoko w koronach drzew, co zwiększa ich atrakcyjność. Właśnie dlatego Orchidea stała się rośliną kultową dla plantatorów na początku XVIII wieku i pozostaje taką do dziś.

Występowanie

Orchideę można znaleźć prawie na całym świecie, w tym w tropikach, arktycznej tundrze i strefie umiarkowanej. Sekretem różnorodności storczyków jest ich wyjątkowa zdolność przystosowania się do różnych warunków środowiskowych, a dzięki tej ogromnej różnorodności nietrudno było znaleźć gatunki, które dobrze prosperują we wnętrzu. Większość storczyków uprawianych obecnie w naszych warunkach to rośliny epifityczne pochodzące z tropików. Termin „epifityczny” oznacza. że rośliny te rosną dziko na innych drzewach i roślinach, nie pasożytując na nich w żaden sposób.

Parametry

Nasza piękna sztuczna biała orchidea, w tym doniczka ma 43 cm wysokości. Dostarczana jest w doniczce o imitacji betonu o średnicy 15 cm, wykonanej z utwardzonego tworzywa sztucznego. Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest keramzytem i drobną proszkową imitacją mchu. Na dwóch zielonych plastikowych łodygach, które są bardzo realistyczne, znajdują się 4 sztuczne liście i 12 białych silikonowych kwiatów. Aby uzyskać gęstszy i jeszcze bardziej realistyczny efekt, tę orchideę uzupełnia z boku kolejnych 8 sztucznych liści paproci.

Umieszczenie

Sztuczna Orchidea przeznaczona jest do wnętrz. Roślina wygląda bardzo realistycznie i nadaje się jako dekoracja do każdego pomieszczenia. Jest idealnym dodatkiem do Twojego domu, biura lub gabinetu. Nadaje się wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości światła dla żywej rośliny. Zalecamy umieszczenie jej w widocznym miejscu, czy to na komodzie, parapecie czy stole. Jej piękny biały kolor rozświetli każdy zakamarek i sprawi przyjemność. Zapewnia długą żywotność, a wszystko to przy zerowych wymaganiach konserwacyjnych.

Kombinacje

Nasza sztuczna Orchidea to naprawdę piękny dodatek dekoracyjny, którego zdecydowanie nie powinno zabraknąć w żadnym wnętrzu. Z pewnością będzie wyróżniać się pojedynczo, bo sama w sobie jest piękna, ale można ją też ładnie uzupełnić innymi storczykami, które będą się od niej różnić np. kolorem czy wysokością. Dodając ozdobną doniczkę możesz bez obaw umieścić ją w wybranym przez siebie miejscu, gdzie sprawi Ci radość przez długie lata.

Parametry

Kod produktu 20036
Wysokość 43 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka dekoracyjny
Wysokość doniczki 7 cm
Średnica doniczki 13.4 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba oddziałów 3 ks
Wysokość liścia 13 cm
Szerokość liścia 7.5 cm
Liczba arkuszy 12 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 12 ks
Liczba pąków 6 ks
Kolor doniczki
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor pąka zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!