Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Helikonia 130 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
410 zł
Tylko dziś
369 zł z VAT
300 zł bez VAT
39 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 8 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 8 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Helikonia to monotypowa rodzina należąca do rzędu imbirowców (Heliconiaceae). Większość zagrożonych gatunków znajduje się na Czerwonej Liście Gatunków Zagrożonych IUCN. Popularne nazwy rodzaju obejmują szczypce homara, dziób tukana lub fałszywy rajski ptak. Ten ostatni termin wskazuje na ich bliskie podobieństwo do kwiatów Strelicji. Rośliny te są łącznie również określane jako „heliconias”.

Występowanie

Większość z około 194 znanych gatunków pochodzi z Ameryki tropikalnej, a kilka gatunków pochodzi również z wysp na zachodnim Pacyfiku. W lasach tropikalnych występuje wiele rodzajów helikoniowatych. Kilka gatunków jest uprawianych jako rośliny ozdobne, a niektóre są naturalizowane na Florydzie, w Gambii i Tajlandii.

Parametry

Nasza sztuczna Helikonia ma 130 cm wysokości wraz z doniczką. Składa się z jednego pnia, który jest wykonany z połączenia naturalnego drewna i tworzywa sztucznego. Mniej więcej w połowie Helikonii zaczyna się liście. Liście wykonane są z tworzywa sztucznego, które są realistyczne i występują w ilości 15 sztuk. Jest to idealna replika żywej wersji tej palmy. Helikonia dostarczana jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm , w której jest osadzona wraz ze sztucznym podłożem pokrytym imitacją mchu.

Umieszczenie

Nasze sztuczne drzewko Helikonia bardzo ładnie wypełni Twoje otwarte i jasne pomieszczenia. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi będzie piękną ozdobą Twojego domu lub biura i zapomnisz, że ta Helikonia jest tak naprawdę sztuczna. Pięknie wyróżnia się na cokołach, w salonach i jadalniach, zawsze w najbardziej reprezentacyjnych częściach mieszkania czy domu. Nasza Helikonia gwarantuje, że wprowadzi do Twojego domu tropikalny powiew.

Kombinacje

Roślina Helikonia bardzo dobrze łączy się z innymi rodzajami palm, ale także z różnymi Monsterami, również nadają się klasyczne paprocie. Jeśli martwisz się, że nie będziesz w stanie umieścić żadnej z kwitnących roślin w pomieszczeniu obok tej Helikonii, to naprawdę się mylisz. Bardzo dobrze "komponuje się" z Orchideami czy Guzmanią. Ta Helikonia doskonale eksponuje się również z naszymi plastikowymi doniczkami RATO z rattanowym wzorem w jaśniejszym, ale i w ciemnym kolorze. Znajdziesz je w naszej ofercie. Możesz także uatrakcyjnić sadzenie w doniczce, umieszczając na powierzchni podłoża drewniane wióry, których duży wybór znajdziesz również na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20071
Wysokość 130 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14 cm
Średnica wkładki 17.85 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 22 cm
Liczba oddziałów 11 ks
Wysokość liścia 42 cm
Szerokość liścia 22 cm
Liczba arkuszy 15 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba pąków 1 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor pąka żółty
Wysokość pnia / łodygi 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!