Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Marolist balsamiczny 22 cm

Zniżka
26 %
Pierwotnie
20 zł
Tylko dziś
14,90 zł z VAT
12,11 zł bez VAT
338 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres poniedziałek, 2 października
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta poniedziałek, 2 października
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Marolista balsamiczny to stara roślina lecznicza z rodziny astrowatych. Jej naziemne części wydzielają silny zapach mentolu. Jest to trwałe, silnie aromatyczne zioło o rozgałęzionych pędach, dorastające do wysokości 40-100 cm. Liście miękkie, proste, eliptyczne, nieregularnie ząbkowane. Kwiaty są w małych, szerokich na 4-7 mm, długich, szypułkowych zestawach, które składają się w bogaty bukiet w liczbie od 10 do czasami ponad 100.

Występowanie

Marolista balsamiczny pochodzi z terenów Azji Południowo-Zachodniej: Turcji, Afganistanu, Iranu i Kaukazu. Później został udomowiony w Morzu Śródziemnym i był uprawiany w wielu innych częściach świata. Sporadycznie występuje na wolności, ale zwykle tylko w strefie klimatu ciepłego.

Parametry

Nasz balsam Marolist składa się z plastikowej żółto-zielonej łodygi i razem z kwiatem ma 22 cm wysokości . Na łodydze znajdują się również grubsze zielone liście, które wykonane są z materiału PU. Ozdobą całej rośliny jest realistycznie wyglądający żółty kwiat . Ta roślina jest dostarczana bez wkładki wewnętrznej lub ozdobnej doniczki. Wykończony jest trzpieniem do przycinania , za pomocą którego z łatwością ułożysz roślinę przycinając ją do wybranej doniczki lub aranżacji.

Lokalizacja

Przeznaczony jest do wnętrz, nadaje się jako dodatek do salonu, kuchni, przedpokoju oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Ze względu na swój rozmiar nadaje się do ustawienia np. na stoliku kawowym, półce czy stole jadalnym. Możesz umieścić go w wazonie lub w gustownej nowoczesnej doniczce. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również duży wybór doniczek.

Kombinacje

Biorąc pod uwagę, że NATO Marolist balšamový rośnie w swoim naturalnym środowisku na skalistej glebie, dlatego zalecamy ich łączenie z rǒznymi np. Eševériami soczystymi, kaktusowymi, amarantowymi, ale śmiało możesz wybrać połączenie z innymi roślinami również np. kwitnącą orchideą, hortensjami i pelargonie. Możesz ładnie wyróżnić Marolist jednokolorową doniczką w pastelowych kolorach. Jednak nadaje się do tego również wielokolorowa doniczka lub jednokolorowa doniczka z wzorem. Na naszej stronie internetowej w dziale - Doniczki znajdziesz również szeroką gamę pięknych doniczek.

Parametry

Kod produktu 20162
Wysokość 22 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 12 cm
Długość pnia / łodygi 10 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 6 cm
Liczba oddziałów 3 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 4 cm
Długość liścia 6 cm
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 3 ks
Kolor pnia/łodygi ciemnozielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów żółty

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!