Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Wisteria / Glicynia fioletowa 150 cm

Zniżka
8 %
Pierwotnie
650 zł
Tylko dziś
599 zł z VAT
486,99 zł bez VAT
23 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Glicynia to zdrewniałe, szybko rosnące pnącze które nie może obejść się bez silnej podpory. Zwykle używa się jej do sadzenia w pobliżu drzew i tarasów, gdzie lubi wspinać się do góry. Glicynie wymagają mocnych podpór, które utrzymają jego dużą masę oraz nacisk silnie wijących się pędów. Pędy glicynii owijają się wokół podpór – w zależności od gatunku – w lewo (lewoskrętne), zgodnie z ruchem wskazówek zegara, lub w prawo (prawoskrętne). Wisteria dorasta do wysokości 7,5 metra i więcej. Kwitnie od maja do czerwca. Kwiaty w gronach rozwijają się jednocześnie, tworząc bardzo imponujący obraz. Jej kwiaty mają kunsztowną budowę roślin motylkowych (należą do rodziny Fabaceae – motylkowe). Składają się z żagielka, łódeczki (powstałej ze zrośnięcia dwóch płatków) i dwóch wyrostków u podstawy. Są zebrane po 40–150 w długie (15–100 cm) groniaste kwiatostany w kolorze białym, różowym lub fioletowym. Nie traci swojej atrakcyjności nawet po odkwitnieniu. Młode, jasnozielone liście pięknie zwisają do ziemi. Wisteria to mocne pnącze o różnorodnym zastosowaniu w ogrodzie. Jest mrozoodporna i na jesień zrzuca liście. Wszystkie części rośliny i większość nasion zawierają trujący glikozyd Wisterin. Nawet spożycie dwóch do trzech nasion może mieć poważne konsekwencje dla dzieci.

Siedlisko
 

Pochodzi z USA, w Europie uprawiana jest od 1816 roku, ale najbardziej rozpowszechniona jest w Japonii , Chinach i Korei . Botanik Thomas Nuttall powiedział, że nazwał rodzinę Wisteria na pamiątkę amerykańskiego lekarza i anatoma Caspara Wistara. W naszych ogrodach uprawia się zwykle dwa gatunki: wisterię chińską i wisterię japońską. Jej słynna żywotność, długowieczność, delikatne wodospady kwiatów i przenikliwy zapach sprawiają, że jest to najbardziej atrakcyjna pnąca roślina. Glicynia nadaje ogrodowi romantyczną atmosferę i tym samym podbija serca nowych miłośników kwiatów. Jest również odporna nawet na dwudziestostopniowy mróz, dzięki czemu jest dość popularna w naszym regionie.

Wisteria lubi słoneczne stanowiska, dobrze osłonięte od wiatru. Wymaga regularnego i radykalnego cięcia.

Parametry

Nasza sztuczna glicynia ma wysokość 150 cm , razem z plastikową doniczką . Średnica doniczki to 17,78 cm . Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest imitacją mchu. Glicynia wygląda bardzo realistycznie dzięki pniu, który jest wykonany z naturalnego drewna , jego liście jest szczegółowo dopracowane i wykonane z wysokiej jakości tkaniny.

Umieszczenie
 

Sztuczne drzewko Wisteria zaprojektowano do wnętrz. Swoim romantycznym wyglądem przyciągnie uwagę nie jednego gościa czy klienta. Glicynia może być umieszczona w lobby hotelowym , w centrum handlowym czy w wejściowym holu teatru . Nadaje się do różnych scenerii, podnosi estetykę otoczenia . Sztuczne drzewko to świetna alternatywa żywych drzew wszędzie tam, gdzie nie mogą one rosnąć lub gdzie pielęgnacja jest niemożliwa.

Kombinacje

Swoim pięknem i wielkością glicynia jest królową kwitnących drzew. Dlatego jest wystarczająco bogata jako dekoracja. Jeśli jednak chcesz stworzyć przyjemną dekorację, nie wahaj się sięgnąć po Fikus lub Wawrzyn . W takim zestawieniu stworzysz oazę spokoju i umilisz sobie dom lub środowisko pracy. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej, w tym doniczki ozdobne , aby stworzyć jeszcze bardziej gustowną i nowoczesną dekorację dokładnie według swoich wyobrażeń.

Parametry

Kod produktu 20025
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno
Wysokość liścia 7.5 cm
Szerokość liścia 2 cm
Materiał arkusza tekstylia
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów purpurowy
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!