Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczne drzewo Wisteria / Glicynia fioletowa 150 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
730 zł
Tylko dziś
439 zł z VAT
356,91 zł bez VAT
10 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 28 lutego
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 28 lutego
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Glicynia to zdrewniałe, szybko rosnące pnącze które nie może obejść się bez silnej podpory. Zwykle używa się jej do sadzenia w pobliżu drzew i tarasów, gdzie lubi wspinać się do góry. Glicynie wymagają mocnych podpór, które utrzymają jego dużą masę oraz nacisk silnie wijących się pędów. Pędy glicynii owijają się wokół podpór – w zależności od gatunku – w lewo (lewoskrętne), zgodnie z ruchem wskazówek zegara, lub w prawo (prawoskrętne). Wisteria dorasta do wysokości 7,5 metra i więcej. Kwitnie od maja do czerwca. Kwiaty w gronach rozwijają się jednocześnie, tworząc bardzo imponujący obraz. Jej kwiaty mają kunsztowną budowę roślin motylkowych (należą do rodziny Fabaceae – motylkowe). Składają się z żagielka, łódeczki (powstałej ze zrośnięcia dwóch płatków) i dwóch wyrostków u podstawy. Są zebrane po 40–150 w długie (15–100 cm) groniaste kwiatostany w kolorze białym, różowym lub fioletowym. Nie traci swojej atrakcyjności nawet po odkwitnieniu. Młode, jasnozielone liście pięknie zwisają do ziemi. Wisteria to mocne pnącze o różnorodnym zastosowaniu w ogrodzie. Jest mrozoodporna i na jesień zrzuca liście. Wszystkie części rośliny i większość nasion zawierają trujący glikozyd Wisterin. Nawet spożycie dwóch do trzech nasion może mieć poważne konsekwencje dla dzieci.

Siedlisko
 

Pochodzi z USA, w Europie uprawiana jest od 1816 roku, ale najbardziej rozpowszechniona jest w Japonii , Chinach i Korei . Botanik Thomas Nuttall powiedział, że nazwał rodzinę Wisteria na pamiątkę amerykańskiego lekarza i anatoma Caspara Wistara. W naszych ogrodach uprawia się zwykle dwa gatunki: wisterię chińską i wisterię japońską. Jej słynna żywotność, długowieczność, delikatne wodospady kwiatów i przenikliwy zapach sprawiają, że jest to najbardziej atrakcyjna pnąca roślina. Glicynia nadaje ogrodowi romantyczną atmosferę i tym samym podbija serca nowych miłośników kwiatów. Jest również odporna nawet na dwudziestostopniowy mróz, dzięki czemu jest dość popularna w naszym regionie.

Wisteria lubi słoneczne stanowiska, dobrze osłonięte od wiatru. Wymaga regularnego i radykalnego cięcia.

Parametry

Nasza sztuczna glicynia ma wysokość 150 cm , razem z plastikową doniczką . Średnica doniczki to 17,78 cm . Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest imitacją mchu. Glicynia wygląda bardzo realistycznie dzięki pniu, który jest wykonany z naturalnego drewna , jego liście jest szczegółowo dopracowane i wykonane z wysokiej jakości tkaniny.

Umieszczenie
 

Sztuczne drzewko Wisteria zaprojektowano do wnętrz. Swoim romantycznym wyglądem przyciągnie uwagę nie jednego gościa czy klienta. Glicynia może być umieszczona w lobby hotelowym , w centrum handlowym czy w wejściowym holu teatru . Nadaje się do różnych scenerii, podnosi estetykę otoczenia . Sztuczne drzewko to świetna alternatywa żywych drzew wszędzie tam, gdzie nie mogą one rosnąć lub gdzie pielęgnacja jest niemożliwa.

Kombinacje

Swoim pięknem i wielkością glicynia jest królową kwitnących drzew. Dlatego jest wystarczająco bogata jako dekoracja. Jeśli jednak chcesz stworzyć przyjemną dekorację, nie wahaj się sięgnąć po Fikus lub Wawrzyn . W takim zestawieniu stworzysz oazę spokoju i umilisz sobie dom lub środowisko pracy. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej, w tym doniczki ozdobne , aby stworzyć jeszcze bardziej gustowną i nowoczesną dekorację dokładnie według swoich wyobrażeń.

Parametry

Kod produktu 20025
Wysokość 150 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 15 cm
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno
Wysokość liścia 7.5 cm
Szerokość liścia 2 cm
Materiał arkusza tekstylia
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów purpurowy
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!