Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Skrzydłokwiat 108 cm

Zniżka
10 %
Pierwotnie
420 zł
Tylko dziś
379 zł z VAT
308,13 zł bez VAT
52 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 3 lutego
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 3 lutego
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Skrzydłokwiat to wieloletnia roślina doniczkowa uprawiana na piękne i atrakcyjne liście i kwiaty. Jednocześnie jest to roślina, której przypisuje się oczyszczanie powietrza z różnych zanieczyszczeń. Liście są ciemnozielone, błyszczące, lancetowate i mają wyraźniejsze użyłkowanie. Wyrastają z podziemnego kłącza. Są na długich pędach i dorastają do długości 15 cm.

Roślina tworzy jeden kwiatostan typu kolbiastego pseudancjum. Kwiaty wyrastają na solidnych pędach i wystają ponad liście. Kolba kwiatostanu jest zwykle osadzona na częściowo przyrośniętej do pochwy szypule. Roślina może kwitnąć długo, bez zmian, nawet przez kilka tygodni. Pod koniec kwitnienia kwiaty stają się zielone, a następnie, gdy przestają wyglądać ładnie, zaleca się przycinanie ich razem z łodygą jak najniżej na poziomie rośliny.

Uprawiano wiele odmian, które różnią się wielkością wzrostu roślin, kwiatami i kształtem kwiatów.

Występowanie

Skrzydłokwiat przyjechał do naszych kończyn z Ameryki Południowej. Atrakcyjnym wyglądem sobie zdobił miłośników egzotycznych roślin pokojowych. Sadownicy szczególnie docenią jego zdolność do przystosowania się do lokalnych warunków, mimo że pochodzi z gorących i wilgotnych obszarów tropikalnych. Skrzydłokwiat, po łacinie Spathiphyllum, należy do rodziny roślin zielnych obrazkowatych.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Skrzydłokwiat ma 108 cm wysokości, łącznie z plastikową doniczką, w której jest osadzony. Skrzydłokwiat przeznaczony jest do wnętrza. Dostarczany jest w plastikowej doniczce o średnicy 17,78 cm . Sztuczne podłoże pokryte jest imitacją mchu. Ma 4 zielone łodygi, które są wykonane z plastiku i na których znajduje się 30 naturalnych zielonych plastikowych liści, które wyglądają bardzo realistycznie. Ponadto roślina zawiera również 4 długie białe sztuczne kwiaty, które wyglądają naprawdę naturalnie.

Umieszczenie

Sztuczna roślina Skrzydłokwiat jest bardzo realistyczna i dlatego swoim pięknem uprzyjemni każde wnętrze . Możesz go umieścić w dużym oknie lub na podłodze jako element dekoracyjny. Roślina Skrzydłokwiat jest idealnym rozwiązaniem do stworzenia przyjemnej atmosfery w biurze , restauracji , pokoju relaksacyjnym , domu itp. Skrzydłokwiat sprawi, że każde miejsce pracy będzie przytulne a także strefą relaksu. To piękna ozdoba wnętrza, którą nie musisz pielęgnować, a która w niezmienionej formie sprawi Ci radość przez wiele lat.

Kombinacje

Nasza sztuczny Skrzydłokwiat to bardzo popularna i bardzo ładna roślina. Potrafi doskonale wyróżniać się w samotności, ale zdecydowanie dobrze dopełnia się z innymi roślinami, które z nią połączysz. W zasadzie każda zielona roślina do niej pasuje. Świetnym wyborem jest np. Kariota, Wawrzyn czy Filodendron Xanadu . Dzięki takiemu połączeniu możesz umilić swój dom, przestrzeń restauracyjną lub stworzyć piękną zieloną oazę spokoju, na przykład w strefie wellness. Roślinę możesz uzupełnić równie ładną doniczką, których duży wybór znajdziesz również na naszej stronie. Dobrze prezentuje się w wariancie wysokim lub niskim. Ta roślina jest zdecydowanie bardzo zmienna, więc Twoja wyobraźnia może w pełni działać.

Parametry

Kod produktu 20029
Wysokość 110 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średnica wkładki 17 cm
Długość pnia / łodygi 35 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 65 cm
Liczba oddziałów 37 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 15 cm
Długość liścia 36 cm
Liczba arkuszy 30 ks
Materiał arkusza plastikowy
Szerokość kwiatu 6 cm
Długość kwiatu 15 cm
Liczba kwiatów 4 ks
Liczba pąków 3 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów kremowy
Kolor pąka zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!