Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny różowy Storczyk 53 cm

Zniżka
15 %
Pierwotnie
210 zł
Tylko dziś
179 zł z VAT
145,53 zł bez VAT
248 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Storczyk, Orchidea to piękny i charakterystyczny rodzaj kwiatów, który jednocześnie należy do najbardziej zróżnicowanych. Popularność kwiatu orchidei można przypisać wielu czynnikom - zapachowi, jego urodzie i kolorze kwiatów. Piękno, złożoność i niesamowita różnorodność kwiatów orchidei nie ma sobie równych w świecie roślin. Te egzotyczne piękności tworzą największą rodzinę roślin kwiatowych na świecie z ponad 30 000 różnych gatunków i co najmniej 200 000 mieszańców. Storczyk zadomowił się w tropikach równikowych, w arktycznej tundrze i wszędzie pomiędzy. Powodem tej różnorodności jest niesamowita zdolność Orchidei do przystosowywania się do środowiska. Przy tak wielu różnych gatunkach storczyków, które rozwijają się w wielu różnych warunkach wzrostu, stosunkowo łatwo jest znaleźć taki, który będzie odpowiedni do warunków, które możesz zapewnić, niezależnie od tego, czy jest to okno kuchenne, czy szklarnia. Istnieją jednak dziesiątki odmian storczyków i setki hybryd, które są doskonale szczęśliwe, gdy rosną na Twoim słonecznym parapecie.

Występowanie

Storczyki rosną wszędzie, gdzie mieszka człowiek. Ich różnorodność gatunkowa jest zadziwiająca. Obecnie ich liczebność szacuje się na ponad 30 000 gatunków. Przedmiotem najbogatszego występowania storczyków są głównie lasy tropikalne i subtropikalne, w których rosną najbardziej znane gatunki. Wraz ze wzrostem odległości od równika zmniejsza się liczba gatunków storczyków. W rejonach Morza Śródziemnego są ich jeszcze setki, w Europie Środkowej tylko dziesiątki, a za biegunem polarnym tylko kilka.

Jednak wyjątkowość storczyków polega nie tylko na ich pięknie czy różnorodności gatunkowej. Mają kilka atrybutów. Ciekawym i unikalnym zjawiskiem w królestwie roślin jest sposób ich rozmnażania. Mówiąc prościej, kwiaty orchidei doskonale przystosowały się do swoich zapylaczy podczas długiej ewolucji, nie tylko pod względem kształtu, ale także różnych adaptacji. W związku z zapylaniem kwiatów spotykamy się u storczyków także z innym ciekawym zjawiskiem, jakim jest stosunkowo częste występowanie mieszańców poszczególnych gatunków.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Orchidea ma 53 cm wysokości, zawiera ozdobną doniczkę wykonaną z utwardzonego tworzywa sztucznego. Powierzchnia sztucznego podłoża w doniczce pokryta jest keramzytem i ozdobnymi kamieniami z mchu. Średnica doniczki to 13 cm. Nasza Orchidea zawiera również jedną zieloną plastikową łodygę, na której znajduje się 6 naturalnie wyglądających zielonych liści również wykonanych z plastiku. 12 pięknych kwiatów w delikatnym różowym kolorze, ozdobione cyklamenowym wzorem, wykonanych jest z delikatnego silikonu. Ta orchidea ma bardzo realistyczny wygląd.

Umieszczenie

Ta orchidea ma bardzo realistyczny wygląd. Jest to luksusowa dekoracja, która wygląda i sprawia wrażenie żywej. Zaletą sztucznej Orchidei jest świeży wygląd przez długi czas bez specjalnej pielęgnacji. Jego wielką zaletą jest również ozdobna doniczka, w której jest osadzona. Możesz ją od razu umieścić w wybranym przez siebie miejscu, bez dalszych obaw. Nadaje się do postawienia wnętrza np. na stole jadalnym, komodzie , przedpokoju czy sypialni. Świetnie nadaje się również do dekoracji przestrzeni komercyjnych, które tchną nowoczesną elegancją i ponadczasowością.

Kombinacje

Nasza sztuczna Orchidea wypełni każdą przestrzeń swoją elegancją i czystością. Doskonale sprawdza się jako pojedyncza roślina, ale łączenie jej z innymi roślinami nie stanowi dla niej problemu. Do tego nadają się na przykład paprocie lub inne tzw rośliny "zimozielone" z naszej oferty. Jeśli ją jednak chcesz połączyć z roślinami kwitnącymi, możemy dobrać do naszej Orchidei odpowiednio wybarwione rośliny, takie jak frezje, tulipany, lilie, kalie czy róże. Również się bardzo dobrze nadaje jako dekoracja ślubna.

Parametry

Kod produktu 20032
Wysokość 53 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka dekoracyjny
Wysokość doniczki 13 cm
Średnica doniczki 13.4 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 20 cm
Szerokość liścia 10 cm
Liczba arkuszy 6 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 12 ks
Liczba pąków 8 ks
Kolor doniczki biały
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów różowy
Kolor pąka zielony
Liczba kwitnących kwiatów 12 ks
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena