Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna Orchidea biała z paprocią 37 cm

Zniżka
19 %
Pierwotnie
89 zł
Tylko dziś
71,90 zł z VAT
58,46 zł bez VAT
296 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Storczyk (Orchidea) to piękny i bardzo charakterystyczny gatunek kwiatów, który jest jednocześnie jednym z najbardziej zróżnicowanych. Popularność kwiatu orchidei można przypisać wielu czynnikom - zapachowi, jego urodzie i kolorze kwiatów. Piękno, złożoność i niesamowita różnorodność kwiatów orchidei nie ma sobie równych w świecie roślin. Te egzotyczne piękności tworzą największą rodzinę roślin kwiatowych na świecie z ponad 30 000 różnych gatunków i co najmniej 200 000 mieszańców. Storczyk zadomowił się w tropikach równikowych, w arktycznej tundrze i wszędzie pomiędzy. Powodem tej różnorodności jest niesamowita zdolność Orchidei do przystosowywania się do środowiska. Przy tak wielu różnych gatunkach storczyków, które rozwijają się w wielu różnych warunkach wzrostu, stosunkowo łatwo jest znaleźć taki, który będzie odpowiedni dla warunków, które możesz zapewnić, niezależnie od tego, czy jest to okno w kuchni, czy szklarnia.

Występowanie

Przedmiotem najbogatszego występowania storczyków są głównie lasy tropikalne i subtropikalne, w których rosną najbardziej znane gatunki. Wraz ze wzrostem odległości od równika zmniejsza się liczba gatunków storczyków. W basenie Morza Śródziemnego są ich jeszcze setki, w Europie Środkowej tylko dziesiątki, a za kołem podbiegunowym tylko kilka. Wyjątkowość storczyków polega na ich pięknie i różnorodności gatunkowej.

Parametry

Nasza sztuczna Orchidea biała z paprocią ma 37 cm wysokości, łącznie z ozdobną doniczką, w której jest osadzona. Piękne białe kwiaty Orchidei wykonane są z bardzo drobnego silikonu, a ich ilość to 6 sztuk. Doniczka dekoracyjna ma średnicę 10 cm i wykonana jest z utwardzonego tworzywa sztucznego. Na powierzchni sztucznego podłoża znajdują się kamienie ozdobne w kolorze ciemnobrązowym. Tworzywem łodygi jest również plastyk, podobnie jak 4 kawałków ciemnozielonych liści, które są realistyczne w dotyku. Storczyk uzupełniają również bardzo naturalnie wyglądające liście paproci, których jest w sumie 5 sztuk i które dodatkowo podkreślają autentyczność naszej Orchidei jako całości.

Umieszczenie

Biała Orchidea przeznaczona jest do wnętrz i dlatego jest odpowiednim dodatkiem do salonu, na półkę czy na komodę, gdzie odświeży Twoją przestrzeń swoim naturalnym pięknem. Jest bardzo ważnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, które wypełnia przyjemnym komfortem. Nasza sztuczna Orchidea sprawia bardzo realistyczne wrażenie, a jej zaletą jest to, że dostarczana jest w ozdobnej doniczce. Dzięki temu z łatwością wkomponujesz ją bezpośrednio w swoje wnętrze.

Kombinacje

Orchidea sama w sobie jest pięknym klejnotem. Na pewno będzie wyróżniać się pojedynczo, ale także w połączeniu z innymi kolorowymi odmianami Orchidei, z którymi razem stworzą harmonijne wnętrze i na pewno dzięki Orchidei uprzyjemnią przestrzeń w Twoim domu lub w pracy, doda elegancji restauracji lub stworzy piękną zieloną oazę spokoju w wellness.

Parametry

Kod produktu 20034
Wysokość 37 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka dekoracyjny
Wysokość doniczki 10 cm
Średnica doniczki 10 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 10 cm
Szerokość liścia 7 cm
Liczba arkuszy 9 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 6 ks
Liczba pąków 2 ks
Kolor doniczki biały
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów biały
Kolor pąka zielony
Liczba kwitnących kwiatów 6 ks
Wysokość pnia / łodygi 24 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!