Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Filodendron 45 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
44 zł
Tylko dziś
33,90 zł z VAT
27,56 zł bez VAT
600 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 23 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 23 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Philodendron (rodzaj Philodendron), około 450 gatunków ziół pnących o grubych łodygach z rodziny Araceae pochodzących z tropikalnej Ameryki . Wiele gatunków zaczyna życie jako winorośl, a następnie przekształca się w epifity ( rośliny żyjące na innych roślinach). Ponieważ wiele młodych filodendronów jest przystosowanych do niskich poziomów lasów deszczowych , rośliny doniczkowe są popularne w domach i biurach. Większość Filodendronów to duże pnącza, które zwykle rosną w górę, owijając przycięte korzenie wokół pni drzew.

Występowanie

Naszym głównym bohaterem jest rodzaj roślin pochodzących z tropików Ameryki, a konkretnie Brazylii, Kolumbii, Wenezueli i Gujany. Wiele gatunków rośnie w lasach, ale także na bagnach, rzekach, a nawet na terenach skalistych. Charakteryzują się krzewami lub małymi drzewami z korzeniami powietrznymi, które pomagają im wspinać się po wysokich pniach.

Liście są zwykle duże, całe, klapowane lub głęboko rozszczepione, w zależności od gatunku i odmiany zielone lub brązowe. Łodyga kwiatowa uformowana jest z liścia pachowego lub jako końcowa łodyga kwiatowa i wydziela intensywny aromat. Kwiaty są ułożone w cylindryczny kwiatostan w spatce (zmodyfikowany liść) o barwie białej, czerwonej lub żółtej.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Philodendron ma 45 cm wysokości. Roślina posiada trzpień do rowkowania, dzięki któremu można ją łatwo umieścić w dowolnym miejscu. Jest to roślina doniczkowa. Doniczka nie jest częścią opakowania. Nasz Philodendron ma 8 zielonych plastikowych łodyg z 70 pięknymi, naturalnie zielonymi plastikowymi liśćmi, które trudno odróżnić od życia. Liście mają ciemnozielony naturalny kolor, ale na wierzchu bukietu stają się jasnozielone.

Lokalizacja

Nasz sztuczny filodendron jest przeznaczony do wnętrz . Filodendron można postawić praktycznie w dowolnym miejscu, dzięki czemu można oświetlić poszczególne pomieszczenia w domu, w których nie przetrwałaby żywa roślina. Ogromną zaletą sztucznych kwiatów jest to, że nie będziesz musiał zwracać uwagi na odpowiednie warunki w poszczególnych pomieszczeniach. Nawet w łazience , gdzie warunki oświetleniowe nie są do końca idealne i żywy kwiat nie sprawdziłby się, nasz sztuczny Filodendron znajdzie swoje miejsce. Nadaje się również jako uzupełnienie salonu lub gabinetu. Ta roślina jest jedną z najpopularniejszych roślin w historii i jest bardzo popularna wśród projektantów domów, którzy używają jej do uzupełniania przestrzeni.

Kombinacje

Filodendron to minimalistyczna urocza roślina, która będzie się wyróżniać gdziekolwiek ją postawisz. W połączeniu z Paprocią lub Potosowcem stworzysz wspaniałą atmosferę. Niektórzy nie lubią klasycznych donic na kwietnikach, dlatego mamy dla Ciebie inspirację, jak wypełnić przestrzeń wiszącymi doniczkami. Wspomniane rośliny możesz ustawić w naszych donicach strukturalnych, które zwisają z sufitu. To zdecydowanie sposób na wyjście ze stereotypu. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20186
Wysokość 45 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 14 cm
Liczba oddziałów 8 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 10 cm
Szerokość liścia 8 cm
Liczba arkuszy 70 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!