Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Potosovec 45 cm

Zniżka
24 %
Pierwotnie
17 zł
Tylko dziś
12,90 zł z VAT
10,49 zł bez VAT
600 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 8 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 8 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Rodzaj Potosovec obejmuje kilkadziesiąt gatunków roślin należących do rodziny Aronidae. Potosovec to jedna z najczęściej uprawianych roślin doniczkowych. Liście mogą dorastać do 15 cm, są skórzaste i mają kształt serca. Jest to bylina wędrowna lub pnąca. Na łodydze w kątach liści Potosovec tworzy przewiewne korzenie, szczególnie w wilgotnym środowisku. Lubi owijać się wokół podpory, do której jest przymocowana za pomocą tych korzeni. W warunkach naturalnych Potosovec tworzy zarośla roślin drzewiastych. Przywiera do pni drzew korzeniami powietrznymi i wspina się wyżej nad nimi. Rośnie szybko i jest bardzo żywotna. Ciekawą i korzystną cechą tej rośliny jest to, że oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i nadal jest toksyczna.

Występowanie

Potosovec to pnąca, szybko rosnąca roślina pochodząca z Indonezji. Możesz ją też znać tutaj jako „dziwna Janko” lub „dziwna Janko”. Można go znaleźć w większej liczbie części świata. Na przykład w Azji Południowo-Wschodniej, Indonezji i Wyspach Salomona. W tropikalnych lasach deszczowych jest piękną rośliną, która lubi wspinać się po drzewach, często na zawrotne wysokości.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Potosovec ma 45 cm wysokości. Pochodzi bez doniczki. Z żłobionej łodygi rozgałęzia się na 8 mniejszych zielonych sztucznych łodyg, na których znajduje się około 70 liści. Liście wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, są koloru zielono-żółtego, są równie żywe w dotyku jak i dla oka.

Lokalizacja

Zakład Potosovec może być świetną częścią nowoczesnego mieszkania, choć raczej łączy się go z tradycyjnym wnętrzem. Można go zastosować w mniejszym, ale i większym wnętrzu , w salonie lub jadalni. Wypełnia każdy pusty zakątek w pomieszczeniu, dzięki czemu wspaniale ożywia minimalistyczne wnętrze, co pozwala mu najbardziej się wyróżnić. Jeśli masz w domu zwierzęta, a jednocześnie chcesz mieć w domu Potosovec, polecamy naszą sztuczną wersję, ponieważ nawet mały kęs Potosovca ma poważniejsze konsekwencje dla zwierząt domowych.

Kombinacje

Ideałem jest stworzenie grupy roślin składającej się z kilku atrakcyjnych gatunków, takich jak Taro, bluszcz czy Fiton Bulbs. Ponieważ wszystkie te rośliny zawierają kłujący cierń , ich umieszczenie będzie bardzo łatwe i można je wykorzystać w różnych aranżacjach, dekoracjach czy doniczkach. Aby uzyskać gęstszy efekt, wybierz dwie lub więcej roślin, efekt będzie niesamowity. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór doniczek i wymienionych produktów.

Parametry

Kod produktu 20176
Wysokość 45 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 12 cm
Liczba oddziałów 8 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 8 cm
Długość liścia 11 cm
Liczba arkuszy 70 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!