Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Dífenbachia 50 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
49 zł
Tylko dziś
37,90 zł z VAT
30,81 zł bez VAT
600 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 23 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 23 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Difenbachia to rodzaj roślin z rodziny arum. Owocem są jagody. Rodzaj obejmuje około 30 gatunków i jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce tropikalnej i subtropikalnej. Z grubej, wyprostowanej łodygi wyrastają niezwykle duże liście z mocnymi łodygami. Difenbachia to naziemne, wieloletnie, stosunkowo silne zioła. Łodygi są mięsiste i stosunkowo długie. Difenbachia to jedna z najczęściej uprawianych roślin doniczkowych. Są stosunkowo mało wymagające i dobrze tolerują środowisko życia. Najczęściej uprawianymi gatunkami są Difenbachia pstrokata i Difenbachia cętkowana. Indianie w górnym biegu Amazonki dodają Difenbachię barwną do kurary za zatrute strzały. Rdzenni mieszkańcy Karaibów żywią się tą rośliną, aby osiągnąć tymczasową bezpłodność, która trwa do 48 godzin.

Występowanie

Do rodzaju Difenbachia zalicza się około 30 gatunków. Jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce tropikalnej i subtropikalnej od Meksyku, południowej Brazylii i północnej Argentyny, a także występuje na niektórych wyspach karaibskich. Difenbachia rośnie w jaśniejszych miejscach w wilgotnych, przeważnie nizinnych tropikalnych lasach deszczowych, na bagnach i na brzegach cieków wodnych. Na niektórych obszarach tworzą duże, gęste drzewostany.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Dífenbachia ma około 50 cm wysokości . Jego 9 łodyg jest wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, podobnie jak liście, których liczba wynosi 18 sztuk. Dífenbachia ma kolor zielony i zmienia kolor na jasnozielony w kierunku środka liścia. Kontrast zapiera dech w piersiach i dlatego patrzą na to, co nie do odróżnienia od żywych. Ta sztuczna roślina dostarczana jest bez doniczki . Zawiera jednak trzpień do rowkowania , dzięki któremu można go umieścić naprawdę w dowolnym miejscu.

Lokalizacja

Przeznaczony jest do wnętrz , nadaje się jako uzupełnienie salonu , gabinetu oraz miejsc, w których mieszkająca Difenbachia nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Gwarantuje odświeżenie każdej przestrzeni swoim naturalnym pięknem. Jest bardzo ważnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, które wypełnia przyjemnym komfortem.

Kombinacje

Difenbachia często nie potrzebuje towarzysza. Potrafi doskonale wyróżniać się w kosmosie i samodzielnie. Jest wszechstronna i ładnie komponuje się z praktycznie każdą zielenią, ale nadają się do tego również rośliny kwitnące. Jego połączenie z dowolnymi palmami z naszej oferty będzie bardzo dobrze ciąć, ale możesz również wybrać połączenie z Fikusem lub Draceną . Na pewno nie zrobisz kroku na bok. Jeśli chcesz uzyskać bogatszy i gęstszy wygląd, zalecamy zakup co najmniej dwóch lub więcej sztuk Difenbachii. Na przykład jednokolorowa doniczka o strukturze jest odpowiednia dla Difenbyi. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Parametry

Kod produktu 20254
Wysokość 50 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 15 cm
Liczba oddziałów 9 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 15 cm
Szerokość liścia 10 cm
Liczba arkuszy 18 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 8 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!