Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny cętkowany Potosovec 45 cm

Zniżka
22 %
Pierwotnie
45 zł
Tylko dziś
34,90 zł z VAT
28,37 zł bez VAT
20075 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 1 grudnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 1 grudnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Potosovce należą do rodzaju roślin z rodziny Araceae. Ten rodzaj obejmuje około 20 gatunków potężnych winorośli, rozpowszechnionych w tropikalnej Azji i Australii. Młode formy Potosova są uprawiane jako rośliny doniczkowe, często nazywane Scindapsus. Potosovce to masywne liany z drewnianymi, rozgałęzionymi pędami przyprawionymi w ziemi. Liście są naprzemienne, dwurzędowe, z długimi szypułkami, z integralną lub blaszkowatą blaszką. Wyjątkowo ostrze jest drobno perforowane na powierzchni wzdłuż centralnego żebra. Żyły są pierzaste.

Występowanie

Rodzaj Potosovcove obejmuje 20 gatunków. Jest szeroko rozpowszechniony od północno-wschodnich Indii po japońskie wyspy Riukyu, Australię i wyspy Pacyfiku. Występuje również na Sri Lance. Potosovec škvnitný ma największy obszar ekspansji. Potosovce rosną w wilgotnych tropikalnych lasach deszczowych, gdzie rosną jako wysoko wspinające się rośliny pnące na drzewach lub skałach.

Parametry

Sztuczna gałąź Potosovec ma 45 cm wysokości. Jego trzonek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na tej łodydze znajduje się 7 mniejszych gałęzi, które są wykonane z tego samego materiału co łodyga. Gałąź zawiera również 70 liści wykonanych z tworzywa sztucznego, które są równie żywe w dotyku, co pomaga dopełnić realistyczny efekt całej gałązki. Liście Potosovca są naprawdę pięknie ubarwione. Liście są ciemnozielone, nakrapiane, a plamy jasnozielone. Za pomocą żłobionej łodygi możesz z łatwością umieścić tę gałąź w wybranej przez siebie doniczce.

Lokalizacja

Potosovec to roślina przeznaczona do użytku wewnętrznego . Dzięki realistycznemu wyglądowi nasz Potosovec może przyjemnie ożywić Twoje gospodarstwo domowe lub każde inne środowisko, w którym zdecydujesz się umieścić tę roślinę. Nie musisz też bać się umieszczać go obok innej rośliny lub kwiatu. Aby uzyskać gęstszy wygląd, zalecamy połączenie kilku kawałków gałęzi tego Potosovca.

Kombinacje

Choć może się nie wydawać, Potosovec bardzo ładnie uzupełnia Difenbachiami, potwora, czy Kalady. Ale na pewno nie podejmiesz złej decyzji, jeśli połączysz ten Potosovec z kwiatami takimi jak Orchidea . Na naszej stronie znajdziesz również szeroki wybór donic ozdobnych. Chcielibyśmy polecić Potosowieckowi białą doniczkę, ale na pewno nie pomylisz się wybierając np. doniczkę z motywem betonowym, a nawet wielokolorową. W naszej ofercie możesz również wybrać ozdobne wióry lub kamienie i za ich pomocą możesz ładnie ozdobić idealną aranżację.

Parametry

Kod produktu 20196
Wysokość 45 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 13 cm
Liczba oddziałów 8 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 8 cm
Długość liścia 10 cm
Liczba arkuszy 70 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!