Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Śliwka 45 cm

Zniżka
22 %
Pierwotnie
45 zł
Tylko dziś
34,90 zł z VAT
28,37 zł bez VAT
600 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Prawdopodobnie został skrzyżowany z Livką tarniny i S Livka čerešňoplodnej , ale ostatnie dowody cytogenetyczne określają jedyną dziką populację, z której mogła wyrosnąć domowa Slivka. Jest to najbardziej rozpowszechniony gatunek śliwki w Europie. Owoce śliwki są najczęściej niebiesko-fioletowe (barwa odmian jest bardziej zróżnicowana) i składają się ze skórki, zielonkawego miąższu i pestek. Służy do konserwowania, produkcji dżemów czy napojów spirytusowych. Suszone owoce są bardzo popularne. Podgatunki łatwo się krzyżują, tworząc kilka form przejściowych. Ich słodycz i ostry smak mogą być różne, kolory wahają się od niebieskofioletowego do czerwonego, pomarańczowego, żółtego lub jasnozielonego.

Występowanie

Pierwsze historyczne wzmianki o śliwkach w naszym kraju pochodzą z XV wieku. Ponieważ gatunek ten bardzo łatwo przystosował się do naszych warunków, był mało wymagający, łatwo rozmnażał się w ogrodach i na otwartej przestrzeni, szybko stał się popularnym owocem. Śliwki, głównie w Kopanicach, rozprzestrzeniają się dosłownie same, młodymi pędami korzeni.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Śliwka ma 45 cm wysokości. Posiada jedną plastikową łodygę, na której znajduje się 8 gałęzi. Na tych gałązkach zaczynają się realistycznie wyglądające liście, z kontrastującymi jasnymi żyłkami, które są wykonane z tworzywa sztucznego w naturalnym zielonym kolorze. Wyglądają na żywe w dotyku. Ilość arkuszy to 120 sztuk. Ta roślina przychodzi bez doniczki. Sztuczna śliwka zawiera jednak trzpień do rowkowania, który z łatwością można wkomponować w dowolną aranżację lub dekorację.

Lokalizacja

Ta sztuczna roślina przeznaczona jest do wnętrz . Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej śliwce, która wygląda na żywą. Śliwka to doskonały sposób na ożywienie wnętrza domu lub biura zielenią. Jest bardzo ważnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, które wypełnia przyjemnym komfortem.

Kombinacje

Śliwka to bardzo popularna i bardzo ładna roślina. Sama potrafi doskonale wyróżnić się w kosmosie, ale nadaje się w zasadzie do każdej „zawsze zielonej” rośliny, ale także kwitnącej. Istnieje również możliwość połączenia go z ozdobną doniczką, którą również możesz wybrać na naszej stronie. Przy takiej kombinacji pamiętaj, aby się przytulić i uprzyjemnić dom lub środowisko pracy.

Parametry

Kod produktu 20182
Wysokość 45 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 15 cm
Liczba oddziałów 8 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 8 cm
Szerokość liścia 3.5 cm
Liczba arkuszy 120 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!