Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Begonia 45 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
43 zł
Tylko dziś
32,90 zł z VAT
26,75 zł bez VAT
600 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Szacuje się, że Begonia obejmuje ponad 900 gatunków. Niektóre są uprawiane na piękne kwiaty, inne na atrakcyjne liście, niektóre są niskie, inne wysokie i pnące. W zależności od rodzaju korzeni możemy je podzielić na 3 grupy. Pierwsza to grupa o włóknistych i delikatnych korzeniach, które mają tendencję do szybkiego wypełniania całej doniczki. Druga grupa wyrasta z silnego, mięsistego podłoża, które rośnie na powierzchni gleby i zakorzenia się w glebie. Trzecia grupa to begonie bulwiaste, które tworzą bulwę w ziemi i potrzebują zimowego spokoju.

Występowanie

Te piękne, jaskrawo kolorowe rośliny mają swój dom w lasach deszczowych tropikalnej i subtropikalnej Ameryki. Choć ich uprawa nie jest trudna, możesz znaleźć przydatne wskazówki, jak to zrobić. Begonia należy do rodziny Begonicae i istnieje prawie tysiąc gatunków. W zależności od wielkości dzielimy je na wielkokwiatowe i drobnokwiatowe. Begonie dzielą się również w zależności od rodzaju korzeni na begonie z korzeniami włóknistymi i begonie z korzeniami mięsistymi.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Begonia ma zielony kolor, a jej całkowita wysokość wynosi 45 cm. Ma 8 sztucznych łodyg z 70 kawałkami jasnozielonych i ciemnozielonych liści wykonanych z drobnego plastiku, nie do odróżnienia od żywych. Doniczka nie jest częścią opakowania . Kwiat zawiera trzpień do rowkowania , który z łatwością można wkomponować w dowolną aranżację lub dekorację.

Lokalizacja

Ze względu na wysokość naszej begonii jej umieszczenie nie będzie trudne. Bardzo ładnie będzie się wyróżniał na szafce nocnej czy komodzie, dzięki czemu będzie dobrze widoczny. Nadaje się do wnętrz i jest idealnym dodatkiem do Twojego mieszkania lub domu . Krótko mówiąc, nadaje się wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości światła dla żywej rośliny i gdzie nie można zadbać o żywą roślinę.

Połączenie

Begonia to roślina minimalistyczna. Jeśli jednak chcesz stworzyć kompozycję kolorystyczną, nie wahaj się sięgnąć po nasze rośliny kwitnące, takie jak sztuczna lawenda , chryzantema czy hortensja . W tej kombinacji uzyskasz połączenie kolorystyczne dokładnie według swojego pomysłu. Jednokolorowa doniczka strukturalna jest odpowiednia dla begonii, którą możesz wybrać z naszego szerokiego asortymentu. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20184
Wysokość 45 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 10 cm
Liczba oddziałów 8 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 7.5 cm
Szerokość liścia 8 cm
Liczba arkuszy 70 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!