Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna Orchidea biała 65 cm

Zniżka
14 %
Pierwotnie
300 zł
Tylko dziś
259 zł z VAT
210,57 zł bez VAT
206 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Orchidea to piękny i charakterystyczny rodzaj kwiatów, który jednocześnie należy do najbardziej zróżnicowanych. Popularność kwiatu orchidei można przypisać wielu czynnikom - zapachowi, ich urodzie i kolorze kwiatów. Piękno, złożoność i niesamowita różnorodność kwiatów orchidei nie ma sobie równych w świecie roślin. Te egzotyczne piękności tworzą największą rodzinę roślin kwiatowych na świecie z ponad 30 000 różnych gatunków i co najmniej 200 000 mieszańców. Storczyk zadomowił się w tropikach równikowych i w arktycznej tundrze. Powodem tej różnorodności jest niesamowita zdolność storczyka do przystosowywania się do środowiska. Przy tak wielu różnych gatunkach storczyków, które rozwijają się w wielu różnych warunkach wzrostu, stosunkowo łatwo jest znaleźć taki, który będzie odpowiedni dla warunków, które możesz zapewnić, niezależnie od tego, czy jest to okno w kuchni, czy szklarnia. Istnieją jednak dziesiątki odmian storczyków i setki hybryd, które są doskonale szczęśliwe, gdy rosną na Twoim słonecznym parapecie.

Występowanie

Storczyki rosną wszędzie, gdzie mieszka człowiek. Ich różnorodność gatunkowa jest zadziwiająca. Obecnie ich liczebność szacuje się na ponad 30 000 gatunków. Przedmiotem najbogatszego występowania storczyków są głównie lasy tropikalne i subtropikalne, w których rosną najbardziej znane gatunki. Wraz ze wzrostem odległości od równika zmniejsza się liczba gatunków storczyków. W rejonie Morza Śródziemnego są ich jeszcze setki, w Europie Środkowej tylko dziesiątki, a za kołem polarnym tylko kilka.

Jednak wyjątkowość storczyków polega nie tylko na ich pięknie czy różnorodności gatunkowej. Mają kilka atrybutów. Ciekawym i unikalnym zjawiskiem w królestwie roślin jest sposób ich rozmnażania. Mówiąc prościej, kwiaty orchidei doskonale przystosowały się do swoich zapylaczy podczas długiej ewolucji, nie tylko pod względem kształtu, ale także różnych adaptacji. W związku z zapylaniem kwiatów spotykamy się u storczyków także z innym ciekawym zjawiskiem, jakim jest stosunkowo częste występowanie mieszańców poszczególnych gatunków. Dotychczas mało zbadany teren to występowanie różnych anomalii, które możemy napotkać w przyrodzie.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Orchidea ma 65 cm wysokości, w tym ozdobna doniczka o średnicy 20 cm. Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest dekoracyjnym keramzytem. Doniczka wykonana jest z utwardzonego tworzywa sztucznego. Orchidea ma jedną plastikową łodygę zielonego koloru i 6 plastikowych zielonych liści, które są bardzo wierną imitacją żywych. Jej 12 dominujących białych kwiatów, wykonanych z delikatnego silikonu, które są bardzo realistyczne. Nadaje się do wnętrza.

Umieszczenie

Zaletą sztucznej Orchidei jest świeży wygląd przez długi czas bez specjalnej pielęgnacji. Dekoracja nadaje się do wnętrza, na przykład na stół jadalny , komodę, przedpokój czy sypialnię, a także do dekorowania i pięknie upiększania przestrzeni komercyjnych. Oszukasz każdego, bo ta nasza Orchidea naprawdę wygląda jak żywa i doda luksusu każdej przestrzeni.

Kombinacje

Storczyki są bardzo szlachetnym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Są ucieleśnieniem elegancji i nowoczesności. Nasza sztuczna orchidea może wyróżniać się sama. Nie potrzebuje towarzysza. Nie musisz się jednak martwić jej o łączenie z innymi roślinami. Odpowiada jej połączenie z innymi gatunkami storczyków, np. ładnie dobranymi kolorystycznie frezjami , tulipanami , liliami , ziemniakami czy różami. Storczyki są również częstą ozdobą stołów weselnych. Dzięki temu, że zawiera również ozdobną doniczkę, możesz od razu umieścić ją w dowolnym miejscu.

Parametry

Kod produktu 20030
Wysokość 65 cm
Doniczka dekoracyjny
Wysokość doniczki 15 cm
Średnica doniczki 16.6 cm
Liczba łodyg / łodyg 2 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 23 cm
Szerokość liścia 10 cm
Liczba arkuszy 12 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 14 ks
Liczba pąków 6 ks
Kolor doniczki biały
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor kwiatów biały
Kolor pąka zielony

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!