Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Taro Araceae 45 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
43 zł
Tylko dziś
32,90 zł z VAT
26,75 zł bez VAT
600 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 6 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 6 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Araceae to rodzina jednoliściennych roślin kwiatowych. Nazywany również alokacją w naszym kraju. Taro to roślina tropikalna uprawiana głównie ze względu na jadalne bulwy. Jest to najbardziej rozpowszechniony gatunek kilku roślin z rodziny Araceae, które są wykorzystywane jako warzywa do produkcji bulw , liści i łodyg . Bulwy Taro są podstawowym pożywieniem w kulturach afrykańskich, oceanicznych i południowoazjatyckich i uważa się, że Taro było jedną z pierwszych roślin uprawnych.

Roślina o różnych kształtach i rozmiarach. Liście mogą mieć wielkość do 40 cm × 24,8 cm i mają kształt jajowatego serca z wyraźnymi żyłkami.

Nadaje się do uprawy jako roślina doniczkowa. Przydział to ozdobna, wiecznie zielona roślina o dużych, strzałkowatych liściach na dużych łodygach. Duże żyłki po obu stronach nadają liściom dużą dekoracyjność. Taro to duża roślina z dużymi korzeniami. Łodyga osiąga czasami 2 metry, łodygi mają 1 metr długości. Przydział jest rośliną ciepłolubną.

Występowanie

Uważa się, że Taro pochodzi z południowych Indii i Azji Południowo-Wschodniej, ale jest powszechnie naturalizowany. Uważa się, że pochodzi z regionu Indomalajów, prawdopodobnie z Indii Wschodnich, Nepalu i Bangladeszu. Rozprzestrzenił się przez uprawę na wschód do Azji Południowo-Wschodniej, Azji Wschodniej i wysp Pacyfiku na zachód do Egiptu i wschodniej części Morza Śródziemnego, a stamtąd na południe i zachód do Afryki Wschodniej i Afryki Zachodniej, gdzie rozprzestrzenił się na Karaiby i Amerykę.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Taro Araceae ma 45 cm wysokości i jest dostarczana bez doniczki . Jego 8 łodyg jest wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, podobnie jak 70 zielonych liści, które stają się jasnozielone w kierunku środka. Są naprawdę nie do odróżnienia od żywych. Ta sztuczna roślina zawiera trzpień do rowkowania, za pomocą którego można ją ułożyć według własnego pomysłu.

Lokalizacja

Nasza sztuczna roślina Taro Araceae jest bardzo piękna i wygląda niesamowicie realistycznie i jest mile widzianym dodatkiem we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i biurach. Sztuczne Taro przeznaczone jest do wnętrz . Nadaje się również do starszych, ale przede wszystkim do jasnych, nowoczesnych wnętrz. Do wnętrza można wybrać spośród gatunków, które stanowią ozdobne liście. We wnętrzu można ją umieścić w jadalni , oranżerii , kuchni , ale także w salonie , gdzie z pewnością będzie atrakcyjną ozdobą.

Połączenie

Możesz łączyć jeden gatunek kilku kolorów, 2-3 gatunki, które możesz ułożyć na przykład pod względem wysokości, szerokości i dodać zwisające rośliny. Można również użyć drzew zimozielonych, iglaków karłowatych z jednorocznymi, w większych pojemnikach ceramicznych i drewnianych.

Możliwe jest łączenie naprawdę dużej ilości roślin, które razem z naszym Taro stworzą harmonijne wnętrze. Polecamy również zapoznanie się z naszą bogatą ofertą donic, którymi stylowo uzupełnisz swoje wnętrze.

Parametry

Kod produktu 20192
Wysokość 45 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 10 cm
Liczba oddziałów 8 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 11 cm
Szerokość liścia 7.5 cm
Liczba arkuszy 70 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony, żółty zielony
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena