Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Drzewo sztuczne Drzewo oliwne 110 cm

373,50 zł z VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Sztuczne drzewo oliwne „Mediterrana Mini” jest wykonane z pnia prawdziwego drewna, które zostało kilkakrotnie rozgałęzione i dlatego wygląda na bardzo gęste. Wysokiej jakości tekstylne liście oliwne, podobnie jak prawdziwe liście drzewa oliwnego, są reprodukowane w ciemnozielonym kolorze u góry i jasnozielonym odcieniu u dołu. Konieczne jest podkreślenie szczegółowej wielkości liścia (zwłaszcza małych i filigranowych liści oliwnych) oraz reliefu liścia. Małe oliwki różnią się kolorem i rozmiarem. Oliwki na drzewie są zielone, brązowe i czerwono-czarne i wykazują różny stopień dojrzałości. Dzięki wielu drobnym detalom i wysokiej jakości wykonania drzewko jest idealną repliką krzewu oliwnego. Roślina wraz z doniczką ma ok. 110 cm wysokości. Liczba liści na roślinie wynosi 1120 sztuk, a średnica drzewa ok. 50 cm. Roślina nadaje się do każdego pomieszczenia, jest idealną repliką mini drzewa oliwnego. Podstawowy pojemnik, w którym umieszczana jest roślina to 12x13 cm (WxDM). To mini drzewo oliwne charakteryzuje się najwyższą jakością i doskonałym wzornictwem.

Parametry

Kod produktu 1334
Wysokość 110 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średni 50 cm
Wstaw wysokość 12 cm
Średnica wkładki 13 cm
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor liści naturalny zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Kraj pochodzenia Niemcy

Opinie

4 z 5
5 0x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena