Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna gałąź Nohovec 14 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
2,20 zł
Tylko dziś
1,69 zł z VAT
1,37 zł bez VAT
2450 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Podocarpus, czyli Nohovec, jest jednym z najtrwalszych i najbardziej atrakcyjnych bonsai mieszkalnych. Może na zawsze zdobyć serce swojego hodowcy. Niegdyś zdobił dziedzińce świątyń buddyjskich, dziś apartamenty i ogrody miłośników pięknych drzew.

Są to głównie drzewa o różnej wielkości. Liście są iglaste i czasami przypominają liście drzew liściastych. Największe mają do 35 cm długości i prawie 9 cm szerokości, rzadziej są łuskowate. Zwykle mają wyraźne żebro centralne i są ułożone spiralnie lub w dwóch rzędach, są twarde, skórzaste.

Występowanie

Pochodzi z ciepłych regionów południowych Chin i Japonii. Wieki temu Nohovec był jednym z najpopularniejszych gatunków w swojej ojczyźnie, który zdobił tereny ogrodowe i świątynne oraz małe ogrody przy domach rodzinnych.W Japonii te piękne drzewa są nadal sadzone przy bramie prowadzącej do domu rodzinnego. Podocarpus stał się także symbolem japońskiej prefektury Chiba, położonej niedaleko Tokio na wyspie Honsiu. Nohovce przybyło do Europy z Azji, dzięki atrakcyjnemu wyglądowi. Kochali je także ogrodnicy w ciepłych południowych rejonach USA, gdzie dobrze sobie radzili i nie groził im mróz. Rośnie najczęściej na wilgotnych skałach tropikalnych i subtropikalnych.

Parametry

Nasza sztuczna gałązka Nohovec ma 14 cm wysokości, przyjemna zieleń w różnych odcieniach. Posiada pięknie wygięte liście wykonane z materiału PU. Łodyga wykonana jest z tworzywa sztucznego. Dostarczamy go bez doniczki. Roślina dostarczana jest w formie ryflowanej łodygi, dzięki czemu można ją łatwo przetworzyć w piękne aranżacje.

Lokalizacja

Nohovec nadaje się do wnętrz i jest idealnym dodatkiem do Twojego mieszkania lub domu. Ma niską wysokość, dzięki czemu dobrze jest postawić ją na stole lub komodzie, balkonie – słowem wszędzie tam, gdzie brakuje światła i nie można regularnie dbać o żywą roślinę, lub tam, gdzie nie udałoby się jej rozwinąć.

Kombinacje

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej roślinie, która wygląda na żywą. Bardzo ładnie wyróżnia się pojedynczo lub więcej kawałków tego samego gatunku wyczaruje piękny zielony bukiet.

Polecamy łączyć go z różnymi wariantami kaktusów lub sukulentów z naszej bogatej oferty lub z innym naszym asortymentem według własnego gustu.

Istnieje również możliwość połączenia go z ozdobną doniczką, którą możesz wybrać na naszej stronie.

Parametry

Kod produktu 20137
Wysokość 14 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 5 cm
Szerokość liścia 1 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 6 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!