Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Pavinič zielona 25 cm

Zniżka
21 %
Pierwotnie
15 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1398 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 8 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 8 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Pavinič lub starsze, dzikie winorośle - lub ludowe dzikie winogrona (łac. Parthenocissus ) to rodzaj roślin z rodziny winorośli. Pavinič to drzewo, Liana wspinająca się po drzewach lub ścianach. Liście są proste lub w kształcie dłoni, mają uformowane wąsy do wspinaczki, które zwykle zakończone są przyssawkami. Kwiaty są ułożone w kwiatostan, który jest wierzchołkiem lub miotłą wierzchołkową, wyrastającą z kątów liścia, przy liściu lub na końcu pędu. Kwiaty są biseksualne, czasami męskie, 5-liczne, liście kielichowe, liście koronowe i pręciki 5, jądro jest podwójnie osadzone, wyhodowane z tarczą gruczołową. Owocem jest jagoda.

Występowanie

Jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce Północnej i Azji Wschodniej. Gdzie indziej, m.in. w Europie jest sadzona tylko jako liana ozdobna. Uprawiane są gatunki pnące i gatunki z przyssawkami przylepnymi.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Pavinič green ma około 25 cm wysokości . Sztuczna roślina ma 7 łodyg, wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Roślina ma 36 liści w kolorze zielonym i jasnozielonym, nie do odróżnienia od żywych. Pavinič posiada trzpień do rowkowania , dzięki któremu bardzo łatwo można ułożyć roślinę w różne ikebany.

Lokalizacja

Pavinič to minimalistyczna roślina zaprojektowana do wnętrz . Nadaje się jako uzupełnienie salonu , gabinetu oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła. Jest idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu lub biurze . Ta roślina jest jedną z najpopularniejszych roślin w historii. Architekci lubią go również wykorzystywać do uzupełniania wnętrza w swoich propozycjach projektowych.

Kombinacje

Pavinic można łączyć z większością roślin z naszej oferty. Ciekawe jest jednak połączenie np. Paviniča z Lavender. W takim zestawieniu stworzysz bardzo piękną aranżację . Oferujemy również różnego rodzaju donice ozdobne oraz ich zestawienia kolorystyczne. Umiejscowienie i wybór plastikowej doniczki pozostawiamy Twojej wyobraźni.

Parametry

Kod produktu 20187
Wysokość 25 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 18 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 8 cm
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 7 cm
Długość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 36 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 7 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!