Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Pavinič zielona 25 cm

Zniżka
26 %
Pierwotnie
16 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1398 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 28 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 28 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Pavinič lub starsze, dzikie winorośle - lub ludowe dzikie winogrona (łac. Parthenocissus ) to rodzaj roślin z rodziny winorośli. Pavinič to drzewo, Liana wspinająca się po drzewach lub ścianach. Liście są proste lub w kształcie dłoni, mają uformowane wąsy do wspinaczki, które zwykle zakończone są przyssawkami. Kwiaty są ułożone w kwiatostan, który jest wierzchołkiem lub miotłą wierzchołkową, wyrastającą z kątów liścia, przy liściu lub na końcu pędu. Kwiaty są biseksualne, czasami męskie, 5-liczne, liście kielichowe, liście koronowe i pręciki 5, jądro jest podwójnie osadzone, wyhodowane z tarczą gruczołową. Owocem jest jagoda.

Występowanie

Jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce Północnej i Azji Wschodniej. Gdzie indziej, m.in. w Europie jest sadzona tylko jako liana ozdobna. Uprawiane są gatunki pnące i gatunki z przyssawkami przylepnymi.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Pavinič green ma około 25 cm wysokości . Sztuczna roślina ma 7 łodyg, wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Roślina ma 36 liści w kolorze zielonym i jasnozielonym, nie do odróżnienia od żywych. Pavinič posiada trzpień do rowkowania , dzięki któremu bardzo łatwo można ułożyć roślinę w różne ikebany.

Lokalizacja

Pavinič to minimalistyczna roślina zaprojektowana do wnętrz . Nadaje się jako uzupełnienie salonu , gabinetu oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła. Jest idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu lub biurze . Ta roślina jest jedną z najpopularniejszych roślin w historii. Architekci lubią go również wykorzystywać do uzupełniania wnętrza w swoich propozycjach projektowych.

Kombinacje

Pavinic można łączyć z większością roślin z naszej oferty. Ciekawe jest jednak połączenie np. Paviniča z Lavender. W takim zestawieniu stworzysz bardzo piękną aranżację . Oferujemy również różnego rodzaju donice ozdobne oraz ich zestawienia kolorystyczne. Umiejscowienie i wybór plastikowej doniczki pozostawiamy Twojej wyobraźni.

Parametry

Kod produktu 20187
Wysokość 25 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 18 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 8 cm
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 7 cm
Długość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 36 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 7 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!