Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Agawa zielona 20 cm

Zniżka
21 %
Pierwotnie
15 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
626 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres poniedziałek, 2 października
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta poniedziałek, 2 października
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Agawa należy do dużego rodzaju sukulentów zaliczanych do rodziny szparagów ( Asparagaceae ), w przeszłości zaliczanych do odrębnej rodziny agaw. Roślina agawy ma dużą rozetę pogrubionych liści z ciernistą krawędzią. Roślina ma mały, mocny pień, który trudno rozpoznać pod liśćmi, a liście wyglądają tak, jakby wyrosły bezpośrednio z korzeni. Roślina rośnie powoli, kwitnie tylko raz w życiu, po czym obumiera. Agawa to egzotyczna roślina, która jest również popularną rośliną doniczkową i ogrodową. Jego nazwa, przetłumaczona z greckiego, oznacza szlachetną lub godną podziwu.

Występowanie

Większość gatunków pochodzi z Meksyku, ale spotykamy je również w Stanach Zjednoczonych, innych krajach Ameryki Środkowej i Południowej. Agawa to roślina pustynna, więc dosłownie tęskni za słońcem. Jednak z biegiem czasu ta godna podziwu i cudowna roślina przyzwyczaiła się odpowiednio do domowego środowiska. do uprawy w pomieszczeniach. Agawa to popularna mrozoodporna roślina wewnętrzna i zewnętrzna. Ten soczysty przybył do nas z Ameryki, gdzie występuje zarówno na północy, jak i na południu. Agawa ma wiele form i od Ciebie zależy, którą odmianę agawy wybierzesz. Unikalną cechą agawy jest to, że rośliny mogą dorastać do 70 cm, ich żywotność wynosi od 10 do 60 lat (w zależności od odmiany) i wytrzymują 30 stopni mrozu.

Parametry

Wysokość naszej sztucznej agawy wraz z łodygą wynosi 20 cm . Roślina ta zawiera ryflowany trzpień , dzięki czemu z łatwością można ją zastosować do pięknych aranżacji czy dekoracji. Jej łodyga jest sztuczna, zielona, a liście z zielonego poliuretanu. Dzięki doskonałej kolorystyce wygląda bardzo realistycznie i nie do odróżnienia od żywej rośliny. Ta roślina agawy jest przeznaczona do użytku wewnętrznego.

Lokalizacja

Ta zielona sztuczna roślina to piękny dodatek w soczystej aranżacji.

Ta soczysta agawa przyciąga szczególnie w nowoczesnych mieszkaniach z jasnymi meblami - na szafkach , półkach czy niskich stolikach. Można go również zastosować do pięknych aranżacji i dekoracji. Odświeża każdą przestrzeń swoim naturalnym pięknem. Sztuczna roślina natychmiast pośredniczy w tropikalnym środowisku, dzięki czemu doskonale nadaje się jako roślina ozdobna na parapet.

Kombinacje

Agawa może się doskonale wyróżnić sama. Dzięki gęstym, soczystym liściom ta sztuczna roślina doskonale nadaje się do kompozycji.

Polecamy łączyć z różnymi wariantami kolorystycznymi sukulentów takich jak Kaktus , Esheveria , Lotos , czy innymi roślinami ozdobnymi z naszej oferty. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą donic ozdobnych, które ładnie podkreślą zdobienia z agawy i doprowadzą je do perfekcji.

Parametry

Kod produktu 20156
Wysokość 20 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 10 cm
Szerokość liścia 1 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!