Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Filodendron Cordatum 25 cm

Zniżka
26 %
Pierwotnie
16 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1398 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres poniedziałek, 2 października
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta poniedziałek, 2 października
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Philodendron (Philodendron) to rodzaj roślin z rodziny Arum. Są to małe lub solidne, wieloletnie zioła o litych lub segmentowych liściach i małych kwiatach. W naturze rosną jako epifity i półepifity w koronach drzew, ale także na skałach, twardym gruncie i bagnach. Posiadają ciekawą metodę zapylania, związaną z wytwarzaniem ciepła.

Jest to bardzo rzadki gatunek, który jest oferowany jako roślina doniczkowa i który ze względu na swoje właściwości przyciąga wiele uwagi.

Philodendron cordatum jest niezwykłym gatunkiem toksycznym. Po spożyciu jest toksyczny dla ludzi i większości zwierząt. Tym, co najbardziej charakteryzuje roślinę, są jej liście w kształcie serca, duże i głęboka zieleń.

Występowanie

Philodendron Cordatum to roślina pochodząca z Brazylii i Peru. Chociaż jest to egzotyczna prawda, bardzo dobrze dostosowuje się do innych klimatów i środowisk. Jego odporność pomaga roślinie zmienić jej potrzeby w odpowiednim czasie na tę adaptację.

Jest szeroko rozpowszechniony wyłącznie w tropikalnej Ameryce. Ośrodek rozciąga się od północnego Meksyku przez Amerykę Środkową do Paragwaju i północnej Argentyny i obejmuje wyspy karaibskie. Centrum różnorodności gatunkowej znajduje się w Brazylii. Oczywiście zima mu nie odpowiada, dlatego na północy Hiszpanii zaleca się uprawę w pomieszczeniach. Na południu Hiszpanii można już uprawiać outdoor.

Parametry

Sztuczna roślina Filodendron Cordatum wraz z łodygą ma wysokość 25 cm . Składa się z zielonej plastikowej łodygi, a ten sztuczny bukiet ma siedem gałązek, na których znajduje się 36 plastikowych zielonych liści, które są żywe w dotyku. Roślina wykończona jest trzpieniem do rowkowania, dzięki czemu można ją łatwo przetworzyć w piękne aranżacje. Doniczka nie jest częścią opakowania.

Lokalizacja

Filodendron z pewnością znalazłby się na pierwszych miejscach popularności. Wybierając odpowiednie miejsce swoim wyglądem, wprowadzi tropiki wprost do Twojego pokoju . Jeśli szukasz ładnej zielonej rośliny na parapet lub szafkę , możemy tylko polecić tę sztuczną roślinę filodendronową. Filodendron potrafi odmienić wnętrze łazienki szczególnie ze względu na swój egzotyczny wygląd i wyrazisty zielony kolor. Roślina ta ma tendencję do przyciągania i zwracania na siebie uwagi. Jest mile widzianym dodatkiem w przestrzeniach mieszkalnych i biurach , a także wszędzie tam, gdzie żywe rośliny nie rozwijają się, czy to z powodu braku słońca, czy nieregularnej pielęgnacji.

Połączenie

Wrażenie robią zarówno pojedyncze rośliny, jak i mniejsze grupy złożone z kilku identycznych osobników. Bardzo przydatne jest połączenie Fladendronu z roślinami pnącymi takimi jak bluszcz, cebulki, wiciokrzew i inne. Możliwe jest łączenie naprawdę dużej ilości roślin, które stworzą harmonijne wnętrze . Polecamy umieścić go w ozdobnych donicach, które znajdziecie w naszej ofercie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20199
Wysokość 25 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 9 cm
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 6 cm
Długość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 36 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 8 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!