Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny cętkowany Potosovec 25 cm

Zniżka
26 %
Pierwotnie
16 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1398 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Potosovce należą do rodzaju roślin z rodziny Araceae. Ten rodzaj obejmuje około 20 gatunków potężnych winorośli, rozpowszechnionych w tropikalnej Azji i Australii. Młode formy Potosova są uprawiane jako rośliny doniczkowe, często nazywane Scindapsus. Potosovce to masywne liany z drewnianymi, rozgałęzionymi pędami przyprawionymi w ziemi. Liście są naprzemienne, dwurzędowe, z długimi szypułkami, z integralną lub blaszkowatą blaszką. Wyjątkowo ostrze jest drobno perforowane na powierzchni wzdłuż centralnego żebra. Żyły są pierzaste.

Występowanie

Rodzaj Potosovcove obejmuje 20 gatunków. Jest szeroko rozpowszechniony od północno-wschodnich Indii, po japońskie wyspy Riukyu, Australię i Wyspy Pacyfiku. Występuje również na Sri Lance. Największym obszarem dystrybucji jest gatunek Potosovec škvrnitý. Potosovce rosną w wilgotnych tropikalnych lasach deszczowych, gdzie rosną jako wysoko wspinające się rośliny pnące na drzewach lub skałach.

Parametry

Sztuczna gałąź Potosowca ma wysokość 25 cm . Jego trzonek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na tej łodydze znajduje się 6 mniejszych gałęzi, które są wykonane z tego samego materiału co łodyga. Gałąź zawiera również 36 liści wykonanych z tworzywa sztucznego, które są żywe w dotyku, co pomaga dopełnić realistyczny efekt całej gałązki. Liście Potosovca są naprawdę piękne, naturalnie wybarwione. Zawierają chyba wszystkie odcienie zieleni. Nakrapiany rysunek liści tworzy bardzo ciekawe kontrasty. Doniczka nie zawiera tej gałązki, ale za pomocą żłobionej łodygi możesz z łatwością umieścić roślinę w wybranej przez Ciebie doniczce lub innej wybranej aranżacji.

Lokalizacja

Potosovec to roślina przeznaczona do użytku wewnętrznego. Dzięki realistycznemu wyglądowi nasz Potosovec może przyjemnie ożywić Twoje gospodarstwo domowe lub każde inne środowisko, w którym zdecydujesz się umieścić tę roślinę. Nie musisz się też martwić o aranżację z inną rośliną, niezależnie od tego, czy jest to roślina kwitnąca, czy ta sama zielona.

Kombinacje

Choć może się nie wydawać, Potosovec bardzo ładnie uzupełnia Difenbachiami, potwora, czy Kalady. Ale na pewno nie podejmiesz złej decyzji, jeśli połączysz ten Potosovec z kwiatami takimi jak Orchidea . Na naszej stronie znajdziesz również szeroki wybór doniczek. Dla Potosovca polecamy doniczkę jednokolorową, która pozwoli Potosovcowi ładnie się wyróżnić, umieścić go na pierwszym planie, ale można też wybrać doniczkę ze strukturą lub wielokolorową. Wszystko zależy od Twojego gustu. W naszej ofercie możesz również wybrać ozdobne wióry lub kamienie i za ich pomocą możesz ładnie ozdobić swoją aranżację.


Parametry

Kod produktu 20195
Wysokość 25 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 6 cm
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 8 cm
Szerokość liścia 6 cm
Liczba arkuszy 36 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 7 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!