Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna gałązka Paproć 16 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
5,20 zł
Tylko dziś
3,99 zł z VAT
3,24 zł bez VAT
1460 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 30 września
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 30 września
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Jest to zioło bez nadziemnych pędów, często rosnące w lasach półkuli północnej . Jest również powszechnie uprawiana jako roślina ozdobna w ogrodach . Preferuje kwasową , gliniaste , wilgotne, próchnicy bogate gleby , nie ma jak wapień podłoża. Dorasta do wysokości od 50 do 100 cm. Posiada bogatą rozetę zmieloną z jasnozielonych, lancetowatych liści , które przypominają samca paproci. W przeciwieństwie do paproci męskiej, liście paproci żeńskiej mają bardziej skomplikowany krój: 2-3 razy upierzone i tworzą 20-40 sprężyn (tj. pary na szypułce głównej liścia). Podobna jest paproć alpejska (Athyrium distendifolium), która rośnie w lasach górskich.

Występowanie

Paproć pochodzi z tropikalnych regionów Ameryki Południowej. Ma uderzający wygląd, zielone, rozgałęzione liście w kształcie wachlarza i rośnie do wysokości jednego metra. Powszechny gatunek leśny na Słowacji. Paproć rośnie w cienistych lasach od nizin do etapu alpejskiego. Na niższych stanowiskach preferuje dęby grabowe, w środkowej buki z wodą gruntową na większej głębokości i gleby o znacznej pojemności wodnej. Roślina ma kilka podobnych gatunków.

Parametry

Nasza sztuczna gałązka paproci ma 16 cm wysokości. Posiada jedną plastikową zieloną łodygę. Ta sztuczna gałąź paproci wygląda i wygląda jak żywa. Materiał arkusza jest wykonany z materiału PU. Jest dostępny bez doniczki , ale można go zamówić na naszej stronie internetowej. Roślina zawiera trzpień do rowkowania, który z łatwością można wkomponować w dowolną aranżację lub dekorację.

Lokalizacja

Ta sztuczna gałąź paproci przeznaczona jest do wnętrz . Możesz umieścić je na schodach , w korytarzach , na różnych półkach oddalonych od okien. Na komodzie lub na górnej półce szafki kuchennej, gdzie jeśli użyjesz większej ilości mebli, ładnie wypełni Twoje wnętrze zielenią.

Kombinacje

Wnieś trochę zieleni i trochę komfortu do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej roślinie, która wygląda na żywą. Gałąź paprociową można łączyć z kilkoma roślinami z naszej oferty. Dzięki trzpieniowi do rowkowania można ją łączyć w różne aranżacje czy dekoracje. W zasadzie każda zielona roślina z naszej oferty pasuje do niej. Jest to bardzo wszechstronna roślina, którą można wykorzystać w dowolnej dekoracji.


Parametry

Kod produktu 20170
Wysokość 16 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 11 cm
Długość pnia / łodygi 9 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 5 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!