Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna gałązka Paproć 16 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
5,20 zł
Tylko dziś
3,99 zł z VAT
3,24 zł bez VAT
1460 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres poniedziałek, 2 października
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta poniedziałek, 2 października
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Jest to zioło bez nadziemnych pędów, często rosnące w lasach półkuli północnej . Jest również powszechnie uprawiana jako roślina ozdobna w ogrodach . Preferuje kwasową , gliniaste , wilgotne, próchnicy bogate gleby , nie ma jak wapień podłoża. Dorasta do wysokości od 50 do 100 cm. Posiada bogatą rozetę zmieloną z jasnozielonych, lancetowatych liści , które przypominają samca paproci. W przeciwieństwie do paproci męskiej, liście paproci żeńskiej mają bardziej skomplikowany krój: 2-3 razy upierzone i tworzą 20-40 sprężyn (tj. pary na szypułce głównej liścia). Podobna jest paproć alpejska (Athyrium distendifolium), która rośnie w lasach górskich.

Występowanie

Paproć pochodzi z tropikalnych regionów Ameryki Południowej. Ma uderzający wygląd, zielone, rozgałęzione liście w kształcie wachlarza i rośnie do wysokości jednego metra. Powszechny gatunek leśny na Słowacji. Paproć rośnie w cienistych lasach od nizin do etapu alpejskiego. Na niższych stanowiskach preferuje dęby grabowe, w środkowej buki z wodą gruntową na większej głębokości i gleby o znacznej pojemności wodnej. Roślina ma kilka podobnych gatunków.

Parametry

Nasza sztuczna gałązka paproci ma 16 cm wysokości. Posiada jedną plastikową zieloną łodygę. Ta sztuczna gałąź paproci wygląda i wygląda jak żywa. Materiał arkusza jest wykonany z materiału PU. Jest dostępny bez doniczki , ale można go zamówić na naszej stronie internetowej. Roślina zawiera trzpień do rowkowania, który z łatwością można wkomponować w dowolną aranżację lub dekorację.

Lokalizacja

Ta sztuczna gałąź paproci przeznaczona jest do wnętrz . Możesz umieścić je na schodach , w korytarzach , na różnych półkach oddalonych od okien. Na komodzie lub na górnej półce szafki kuchennej, gdzie jeśli użyjesz większej ilości mebli, ładnie wypełni Twoje wnętrze zielenią.

Kombinacje

Wnieś trochę zieleni i trochę komfortu do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej roślinie, która wygląda na żywą. Gałąź paprociową można łączyć z kilkoma roślinami z naszej oferty. Dzięki trzpieniowi do rowkowania można ją łączyć w różne aranżacje czy dekoracje. W zasadzie każda zielona roślina z naszej oferty pasuje do niej. Jest to bardzo wszechstronna roślina, którą można wykorzystać w dowolnej dekoracji.


Parametry

Kod produktu 20170
Wysokość 16 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 11 cm
Długość pnia / łodygi 9 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 5 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!