Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna gałązka Sosna 14 cm

Zniżka
24 %
Pierwotnie
8 zł
Tylko dziś
6,09 zł z VAT
4,95 zł bez VAT
770 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 8 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 8 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Sosna (Pinus) to rodzaj wiecznie zielonych drzew iglastych lub krzewów z rodziny sosnowej. Z około 110 gatunkami jest to największy rodzaj rodziny. Podobnie jak inni członkowie rodziny sosnowatych występują one naturalnie wyłącznie na półkuli północnej. Wyjątkiem jest Sosna Merkusii, która na Sumatrze rozciąga się również na półkulę południową. Obszar rozmieszczenia rodzaju jest duży - rośnie od obszaru lasów nordyckich przez łagodną strefę klimatyczną i podzwrotnikową do gór tropików, gdzieś wznoszą się do górnej granicy lasu lub powyżej .

Występowanie

Pochodzi prawdopodobnie ze Starego Świata, maksymalne bogactwo gatunkowe osiąga w Ameryce Północnej i Środkowej, kolejnym bogatym obszarem jest Azja Wschodnia, Indochiny i Himalaje. W Europie występuje 12-13 rodzimych gatunków, z których 9-10 to podwójne sutki, a 3 to pięcioniple. Niektóre gatunki północnoamerykańskie i śródziemnomorskie są bardzo dobrze przystosowane do pożarów lasów, o czym świadczą znaleziska kopalne. Sosna jest również najstarszym żyjącym wyższym organizmem na Ziemi – niektóre okazy Pinus Longaeva mają wyraźnie ponad 4800 lat.

Parametry

Nasza gałąź Sosny ma 14 cm wysokości. Posiada zieloną łodygę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Gdzieś pośrodku tej łodygi zaczynają się zielone liście, które kończą się szpicem i są wykonane z materiału PU. Ta roślina jest dostarczana bez wkładki wewnętrznej lub ozdobnej doniczki. Zawiera trzpień do rowkowania , za pomocą którego z łatwością przymocujesz roślinę do wybranej przez siebie doniczki.

Lokalizacja

Nasza gałąź Sosna przeznaczona jest do wnętrz , nadaje się jako uzupełnienie salonu , gabinetu oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Ze względu na swoje rozmiary nadaje się do postawienia na stoliku kawowym lub komodzie tak, aby znajdowała się w dobrze widocznym miejscu. Doskonale uzupełni Twoje wnętrze i nada mu zwiewnego skandynawskiego charakteru.

Kombinacje

Gałąź sztuczne sosny można bardzo ładnie w połączeniu z różnymi Esheveria, ale również uzupełnia ładnie z agawy, ale także z innych branż z naszą ofertą. Nie musisz też bać się łączenia tej gałęzi z naszymi roślinami kwitnącymi. Na naszej stronie możesz również wybrać ładną ozdobną doniczkę, a także ozdobne wiórki, które sprawią, że Twoja dekoracja będzie wyjątkowa. Do tej sztucznej gałązki sosny dobrze komponują się doniczki z marmurowym wzorem. Aby uzyskać bogatszą objętość, wybierz więcej kawałków gałęzi tej sosny. Stworzysz naprawdę zapierającą dech w piersiach dekorację stołu lub półki.

Parametry

Kod produktu 20153
Wysokość 14 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Materiał arkusza plastikowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 6 cm
Długość igieł 5 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!