Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Strzelanie kwitnące 120 cm

432 zł z VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Strelice należy do rodziny bananowców, jej kwiaty wyglądają egzotycznie dzięki pięknym i nietypowo ukształtowanym dużym kwiatostanom. Ta roślina nie ma kwiatów. Ponieważ są spokrewnione z drzewami bananowymi, wygląd ich liści o długich łodygach jest do nich uderzająco podobny. Piękne pionowe liście i kwiaty to sztandar w każdym pomieszczeniu. W tej doskonałej replice prawdziwej rośliny położyliśmy duży nacisk na najdrobniejsze szczegóły, takie jak relief i kolor liści. Charakterystyczne liście stoją na długich łodygach i mają świeżą, jasnozieloną kolorystykę, podobnie jak kwiaty o świeżym kolorze. Wysokość rośliny łącznie z doniczką wynosi około 120 cm. Liście wykonane są z wodoodpornego materiału. Liczba liści rośliny wynosi 21 i zaczynają się około 50 cm od dna. Roślina jest wyposażona w 3 kwiaty, które na zewnątrz są pomarańczowe, a wewnątrz niebiesko-fioletowe. Średnica rośliny ok. 70 - 80 cm. Doniczka podstawowa ma wymiary 13 x 15 cm. Polecamy doniczkę o średnicy około 25 cm. W zależności od producenta roślina dostarczana jest w doniczce ozdobnej lub podstawowej plastikowej doniczce. Polecamy odpowiednie nasadzenia i hydrogranulat lub inny materiał wypełniający.

Parametry

Kod produktu 4650
Wysokość 120 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średni 70 cm
Wstaw wysokość 13 cm
Średnica wkładki 15 cm
Kolor pnia/łodygi zielony, brązowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów pomarańczowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Kraj pochodzenia Niemcy

Opinie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 ocena