Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Strzelanie kwitnące 150 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
650 zł
Tylko dziś
389 zł z VAT
316,26 zł bez VAT
291 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 26 kwietnia
29,90 zł
Punkty odbioru piątek, 26 kwietnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Strelice to roślina tropikalna o egzotycznym ptasim kwiatku. Elegancka, średnio-wysoka bylina o niepowtarzalnym wyglądzie, która wniesie do domu sporą dawkę egzotyki. Mimo to można scharakteryzować Strelice, które od dawna są jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych w różnych częściach świata, w tym w Europie Środkowej. Wysokość całej rośliny może sięgać od 100 do 150 centymetrów. Charakteryzuje się skórzastymi liśćmi podobnymi do drzewa bananowego. Ich kształt jest podłużny, owalny, dorastają do 50 centymetrów. Najbardziej typowym elementem rośliny jest kwiat o spiczastym kształcie. Kolor kwiatów jest najczęściej pomarańczowy lub niebieski. Na jednej łodydze wyrastają zwykle 2 pełnokolorowe kwiaty.

Występowanie

Egzotyczny, ekstrawagancki, po prostu uroczy. Te atrybuty możemy łatwo przypisać do Strzelectwa. Ma swoje początki w klimacie tropikalnym, ale z biegiem czasu znalazła swoje miejsce na każdym kontynencie. Europejski nie jest wyjątkiem.

Popularna egzotyczna roślina dotarła na stary kontynent z Afryki. Jej pierwotnym domem jest Republika Południowej Afryki, gdzie od zawsze rośnie na wolności. Dzięki swoim kolorowym, czarującym kwiatom stopniowo zaczął być udomowiony w wielu domach.

Parametry

Nasza sztuczna strzelnica ma wysokość 150 cm, w tym doniczka. Dostarczany w podstawowej plastikowej doniczce o średnicy 20,32 cm. Powierzchnia sztucznego podłoża pokryta jest dekoracyjną keramzytem. Na 4 plastikowych łodygach „rośnie” 25 liści i 3 kwiaty. Chociaż są wykonane z wysokiej jakości plastiku, nie da się ich odróżnić od życia. Liście mają naturalny zielony kolor. Pomarańczowo-fioletowe kwiaty są idealną repliką żywych.

Lokalizacja

Wyróżnia się również w nowoczesnym, jasnym mieszkaniu, w przeszklonych holach i przy basenach. Roślina ta zasługuje na miejsce reprezentacyjne, jest wartościowa i może w sposób luksusowy i ciekawie dopełnić przestrzeń. Charakteryzuje się nietypowym kwiatem, który jest bardzo atrakcyjny i przykuwa uwagę od pierwszego wejrzenia. Jest pięknym towarzyszem w miejscach, w których żywe rośliny nie rozwijają się.

Kombinacje

Nasza sztuczna roślina Shooting pięknie oświetla przestrzeń jako jednostka, dodatkowo nie musisz się martwić i aby była piękna, wystarczy od czasu do czasu zetrzeć liście z kurzu. Jest wszechstronny i dobrze komponuje się z zielenią. Bardzo ładnie sprawdza się w klasycznych typach donic, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry

Kod produktu 20069
Wysokość 140 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 17 cm
Średnica wkładki 19.8 cm
Liczba łodyg / łodyg 4 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 37 cm
Szerokość liścia 17 cm
Liczba arkuszy 25 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 3 ks
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów pomarańczowy, purpurowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!