Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Bluszcz japoński 25 cm

Zniżka
21 %
Pierwotnie
15 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1430 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Bluszcz to rodzaj roślin z rodziny Jesenice . Są to drzewa liściaste lub wiecznie zielone z prostymi, powitalnymi liśćmi i małymi kwiatami zapylonymi przez owady. Jest to wiecznie zielony krzew lub niewielkie drzewo dorastające do wysokości 2-8 m, o przeciwległych, owalnych liściach o długości 3-7 cm, o drobno ząbkowanych brzegach. Kwiaty niepozorne, zielonkawobiałe, o średnicy 5 mm. Owocem jest kapsułka. Bluszcz zimozielony i liściasty uprawia się jako krzewy ozdobne. Niektóre gatunki, w tym bluszcz pospolity, są trujące.

Występowanie

Rodzaj Bršlenov obejmuje około 140 gatunków. Centrum różnorodności gatunkowej znajduje się w Chinach, gdzie występuje około 90 gatunków. Jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce Północnej i Środkowej oraz marginalnie w Afryce Północnej, Madagaskarze i Australii. Bluszcz japoński pochodzi z Japonii, Korei i Chin. Na Słowacji możemy spotkać dwa gatunki, które zadomowiły się tutaj. Są to Guziec i Pliszka Europejska. Oba nasze gatunki można spotkać na niższych stanowiskach, do wysokości około 500 m n.p.m. Podczas gdy Bršlen w Europie woli bardziej wilgotne środowisko i jest bardziej odporny na mróz i opary przemysłowe.

Parametry

Nasz bluszcz japoński ma 25 cm wysokości . Na zielonej plastikowej łodydze ma 6 gałęzi, na których znajduje się 49 zielono-białych liści. Liście są wykonane z tworzywa sztucznego, ale są żywe w dotyku. Nie ma doniczki , ale zawiera trzpień do rowkowania , dzięki czemu można go umieścić praktycznie w dowolnym miejscu.

Lokalizacja

Gogle przeznaczone są do wnętrz . Jest odpowiednim dodatkiem do Twojej kuchni , sypialni lub biura . Można go bardzo ładnie postawić na stoliku nocnym lub parapecie . Dzięki realistycznemu wyglądowi jest świetnym zamiennikiem żywej rośliny i idealnym dodatkiem wszędzie tam, gdzie prawdziwe rośliny się nie udają.

Kombinacje

Japońską euonim można łączyć z różnymi rodzajami bluszczu, fitonem lub pod względem kwiatów, dlatego polecamy azalie, które w naszym menu znajdziesz w różnych kolorach. Znajdziesz u nas również szeroki wybór donic ozdobnych, które wraz z wymienionymi produktami będą wyróżniać się w Twoim domu i ładnie go uzupełniać.

Parametry

Kod produktu 20197
Wysokość 25 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 8 cm
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 6.5 cm
Szerokość liścia 3 cm
Liczba arkuszy 49 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony, biały
Długość trzpienia 7 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!