Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Śliwka 25 cm

Zniżka
26 %
Pierwotnie
16 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1428 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Śliwka domowa to drzewo liściaste z rodzaju Plum. Powstał prawdopodobnie przez skrzyżowanie śliwkowej tarniny i śliwki wiśniowej . Jednak ostatnie dowody cytogenetyczne wskazują, że śliwka wiśniowa jest jedyną dziką populacją, z której mogła wyewoluować hodowlana śliwka domowa. Jest to najbardziej rozpowszechniony gatunek śliwki w Europie. Owoce śliwki są najczęściej niebiesko-fioletowe (barwa odmian jest bardziej zróżnicowana) i składają się ze skórki, zielonkawego miąższu i pestek. Służy do konserwowania, produkcji dżemów czy napojów spirytusowych. Suszone owoce są bardzo popularne.

Występowanie

W Europie Środkowej uprawa śliwki domowej ma długą tradycję. Śliwka jest zwykle częścią sadów. Śliwka stosunkowo dobrze znosi zimowe i późnowiosenne przymrozki, nadaje się również na chłodniejsze warunki klimatyczne, dorasta do 10 m wysokości. Wiele odmian śliwek jest obcopylnych i jałowych, a zapylane własnym pyłkiem nie tworzą owoców. Z tego powodu konieczne jest sadzenie dwóch odmian, które kwitną w tym samym czasie.

Parametry

Sztuczna gałązka śliwki ma wysokość 25 cm . Jego trzonek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na tej łodydze znajduje się 6 mniejszych gałązek, które są wykonane z tej samej jakości materiału co łodyga. Gałąź zawiera również 49 plastikowych listków, ale są one równie żywe w dotyku, co pomaga uzyskać naprawdę realistyczny efekt całej gałęzi. Te liście są ciemnozielone. Za pomocą łodygi możesz łatwo umieścić gałązkę śliwki w wybranej doniczce, ponieważ produkt ten jest dostarczany bez wkładki wewnętrznej lub ozdobnej doniczki.

Lokalizacja

Nasza gałąź sztucznej śliwki przeznaczona jest do wnętrz . Można go bardzo ładnie postawić na stoliku kawowym , ale także w doniczce obok innej rośliny . Ze względu na to, że nie posiada ochrony przed promieniowaniem UV, nie należy go wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jest odpowiednim zamiennikiem żywej rośliny, ponieważ nie wymaga regularnej pielęgnacji ani podlewania. Rozświetli nawet najciemniejszy zakamarek w Twoim domu.

Kombinacje

Gałąź śliwki można łączyć z różnymi rodzajami bluszczu , fitonia, a z kwiatów polecamy azalie , które w naszej ofercie znajdziecie w różnych kolorach. Znajdziesz u nas również szeroki wybór donic ozdobnych, które wraz z wymienionymi produktami będą wyróżniać się w Twoim domu i ładnie go uzupełniać.


Parametry

Kod produktu 20181
Wysokość 25 cm
Kolor zielony
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 8 cm
Szerokość liścia 3 cm
Liczba arkuszy 49 ks
Materiał arkusza plastikowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 8 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!