Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Pavinič czerwona 25 cm

Zniżka
26 %
Pierwotnie
16 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1398 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Pavinic to drzewo, Liana wspinająca się po drzewach lub ścianach. Liście są proste lub w kształcie dłoni, mają uformowane wąsy do wspinaczki, które zwykle zakończone są przyssawkami. Kwiaty są ułożone w kwiatostan, który jest wierzchołkiem wyrastającym z kątów liścia lub na końcu pędu. Kwiaty są biseksualne, czasem męskie, po 5 numerowane, liście kielicha, liście korony i pręciki 5, jądro jest podwójnie osadzone, wyhodowane z tarczą gruczołową. Owocem jest jagoda.

Występowanie

Pavinic jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce Północnej i Azji Wschodniej. Gdzie indziej, m.in. w Europie jest sadzona tylko jako liana ozdobna i czasami jest udomowiona. Obecnie występuje mniej więcej na terenie całej Słowacji, ponieważ jest powszechnie sadzona w ogrodach i parkach, skąd wyrasta poza utrzymywanymi częściami i na otwartej przestrzeni.

Parametry

Sztuczna gałąź czerwieni Pavinič ma wysokość 25 cm . Jego trzonek wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na tej łodydze znajduje się 6 mniejszych gałązek, które są wykonane z tej samej jakości materiału co łodyga. Gałąź zawiera również 36 plastikowych listków, ale są one równie żywe w dotyku, co pozwala uzyskać naprawdę realistyczny efekt całej gałązki. Liście te są w kolorze jasnoczerwono-bordowym, z wyraźnym żyłkowaniem, a całą gałązkę uzupełniają żółte liście, które nadają tej roślinie kontrastowy jesienny akcent. Za pomocą łodygi możesz łatwo umieścić tę gałązkę w wybranej doniczce, ponieważ produkt ten jest dostarczany bez wkładki wewnętrznej lub ozdobnej doniczki.

Lokalizacja

Nasza gałąź sztucznej czerwieni Pavinič jest przeznaczona do wnętrz . Można go bardzo ładnie postawić na stoliku kawowym, ale także w doniczce obok innej rośliny. Ze względu na to, że nie posiada ochrony przed promieniowaniem UV, nie należy go wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jest odpowiednim zamiennikiem żywej rośliny, ponieważ nie wymaga regularnej pielęgnacji ani podlewania. Rozświetli nawet najciemniejszy zakątek w Twoim domu..

Kombinacje

Ze względu na to, że jest to roślina płożąca, sztuczną czerwień Pavinič można bardzo ładnie łączyć z różnymi wąsami bluszczu , ale można ją również łączyć z innymi gałęziami z naszej oferty. Nie musisz też bać się łączenia tej gałęzi z naszymi roślinami kwitnącymi. Na naszej stronie możesz również wybrać ładną ozdobną doniczkę, a także ozdobne kamienie, które sprawią, że Twoja dekoracja będzie wyjątkowa. Do tej sztucznej gałęzi Pavinič pasują doniczki w kolorach ziemi. Aby uzyskać bogatszą objętość, wybierz więcej kawałków gałęzi Pavinič. Stworzysz naprawdę zapierającą dech w piersiach jesienną dekorację na stół lub półkę.

Parametry

Kod produktu 20189
Wysokość 25 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 7 cm
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 9 cm
Szerokość liścia 7.5 cm
Liczba arkuszy 36 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści żółty, burgundia
Długość trzpienia 7 cm
Počet vetiev  burgundia

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!