Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Fitonia czerwona 25 cm

Zniżka
21 %
Pierwotnie
15 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1398 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Fitonia to rodzaj roślin kwitnących z rodziny Acanthus Acanthaceae . Fitonia to roślina nisko pnąca. Dorasta do 15 cm wysokości i może osiągnąć nawet 30 centymetrów. Ma kruche, owalne liście z wyraźnym kontrastującym żyłkowaniem na całej powierzchni liścia. Roślina składa się również z delikatnych, żółto-zielonych kwiatów ułożonych w kłos, które w wielu przypadkach są usuwane, aby nie hamować wzrostu. Fitonia lubi jasny odcień, dużo światła go niszczy. W swoim naturalnym środowisku Fitonia rośnie jako zioło o niskim runie, które dobrze rośnie w cieniu. Hodowcy uważają ją za wymagającą roślinę ze względu na wymaganą pielęgnację.

Występowanie

Fitonia pochodzi z Peru - tropikalnych lasów deszczowych Ameryki Południowej. Jest to wyraźnie roślina pokojowa pochodząca z wilgotnych lasów, dlatego należy odpowiednio dostosować pielęgnację. Nie powinno się dopuszczać do gwałtownych zmian temperatury i stania kwiatu na wietrze. Fittonia nie jest jedną z tych roślin, które skorzystają z lata na świeżym powietrzu - tę roślinę można uprawiać tylko w pomieszczeniach.

Parametry

Nasza sztuczna Fitonia czerwona ma wysokość 25 cm . Ma 7 zielonych plastikowych łodyg, na których jest 36 sztucznych liści do dotknięcia jak żywe. Liście są zielone z wyraźnym czerwonym żyłkowaniem. Pochodzi bez doniczki . Ta sztuczna roślina ma trzpień do rowkowania , który można wykorzystać do umieszczenia jej w dowolnym miejscu lub do wkomponowania w aranżację lub dekorację.

Lokalizacja

Sztuczna czerwień Fitónia przeznaczona jest do wnętrz . Fitonie to bardzo atrakcyjne pomieszczenia o zwartej zabudowie. Każdy bilet sam w sobie jest ozdobą, dlatego warto umieścić go tak, aby był dobrze widoczny. Zaletą sztucznej Filatonii jest to, że nie trzeba o nią dbać. Wyróżnia się również ułożonym w szklanej kuli, głębszej szklanej misce lub w szerokiej butelce.

Podróbkę można postawić w łazience na szerszych parapetach , półkach , postumentach lub szafkach lub na specjalnych kwietnikach . W większych łazienkach wyróżniają się również w wannie lub umywalce o szerszych krawędziach.

Kombinacje

Rośliny ozdobne liściaste stosuje się głównie w połączeniu z kwitnącymi jednorocznymi roślinami jednorocznymi , ale także w zestawieniach wzajemnych. Tworzą atrakcyjną ramę ozdobną dla kwitnących roślin i subtelnie podkreślają ich piękno. Jednak kombinacje kilku roślin z kolorowo rzucającymi się w oczy liśćmi i różnymi formami wzrostu są również miłe. Nasza Fitónia czerwona sama w sobie wystarczy jako dekoracja. Aby uzyskać jeszcze bogatszy efekt, warto połączyć ze sobą kilka kawałków Fitonii. Polecamy również zapoznanie się z bogatą ofertą naszych doniczek dekoracyjnych do ogólnego tuningu.

Parametry

Kod produktu 20177
Wysokość 25 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 8 cm
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 6 cm
Długość liścia 8 cm
Liczba arkuszy 36 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony, czerwony
Długość trzpienia 7 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!