Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Taro Araceae 25 cm

Zniżka
26 %
Pierwotnie
16 zł
Tylko dziś
11,90 zł z VAT
9,67 zł bez VAT
1398 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Taro to roślina tropikalna, uprawiana głównie ze względu na jadalne bulwy, jest warzywem korzeniowym. Jest to najczęściej uprawiany gatunek kilku roślin z rodziny Araceae , które są wykorzystywane jako warzywa na ich główki, liście i łodygi. Hort taro jest podstawowym pożywieniem w kulturach afrykańskich, oceanicznych i południowoazjatyckich (podobnie jak słodkie ziemniaki) i uważa się, że Taro był jedną z pierwszych roślin uprawnych. Taro jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych gatunków w grupie tropikalnych bylin, które uprawiane jako rośliny ozdobne nazywane są „ uszami słonia ”.

Roślina ma odmiany o różnych kształtach i rozmiarach. Liście są ciemnozielone, a poniżej jasnozielone. Łodyga ma od 0,8 do 1,2 metra wysokości.

Występowanie

Uważa się, że Taro pochodzi z południowych Indii i Azji Południowo-Wschodniej, ale generalnie jest naturalizowany. Rozprzestrzenił się przez uprawę na wschód do Azji Południowo-Wschodniej, Azji Wschodniej i wysp Pacyfiku; na zachód do Egiptu i na wschodnią część Morza Śródziemnego; a stamtąd na południe i zachód, a następnie do Afryki Wschodniej i Zachodniej, gdzie rozprzestrzenił się na Karaiby i Amerykę.

W Turcji znany jest jako gölevez i jest uprawiany głównie na wybrzeżu Morza Śródziemnego, na przykład w okręgu Alanya w prowincji Antalya i okręgu Anamur w prowincji Mersin. W Makaronezji roślina ta została znaturalizowana, prawdopodobnie dzięki portugalskim odkryciom, i jest często stosowana w diecie makaronezyjskiej jako ważne źródło węglowodanów. W południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych roślina ta jest uznawana za gatunek inwazyjny.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Taro wraz z łodygą ma 25 cm wysokości. Składa się z plastikowej łodygi, a ten sztuczny bukiet ma siedem głównych gałęzi, na których znajduje się 36 sztucznych zielonych liści, które są żywe w dotyku. Liście naszej rośliny mają wyrazistą żyłkę od jasnozielonego do białego. Przeznaczona jest do wnętrz i jest dostarczana bez doniczki . Zawiera jednak trzpień do rowkowania, za pomocą którego można go łatwo przymocować do ozdobnej doniczki, wazonu lub wybranej aranżacji.

Lokalizacja

Jeśli potrzebujesz ożywić lub upiększyć przestrzeń w swoim wnętrzu, lokalizacja zielonej rośliny Taro Araceae jest niezwykle odpowiednim wyborem wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości światła dla żywej rośliny lub tam, gdzie nie ma możliwości regularnej pielęgnacji żywych roślin . Tę ozdobną roślinę można również zaaranżować np. w doniczce na postumencie , w witrynie sklepowej lub w połączeniu z kilkoma roślinami w pięknej ozdobnej misce na stole . Aby uzyskać bogatszy efekt, wybierz do dekoracji więcej kawałków gałązek Taro.

Kombinacje

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej pięknej roślinie, która wygląda naprawdę żywa. Szczególnie nadaje się jako uzupełnienie aranżacji razem z innymi roślinami, ale również doskonale wyróżnia się jako samodzielna roślina. Można ją również posadzić w wiszącej doniczce, jeśli masz ochotę na ciekawszą dekorację. W przeciwnym razie nadaje się do montażu w klasycznych donicach z delikatnym wzorem lub w minimalistycznych bez wzoru. Niewątpliwie będzie się wyróżniał gdziekolwiek go postawisz, bez dodatkowej pielęgnacji.

Parametry

Kod produktu 20191
Wysokość 25 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 15 cm
Długość gałęzi 6 cm
Liczba oddziałów 7 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 6 cm
Długość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 36 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 8 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!