Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Filodendron Cordatum sztuczna roślina wisząca 80 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
87 zł
Tylko dziś
51,90 zł z VAT
42,20 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 28 lutego
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 28 lutego
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Filodendron (Philodendron) to rodzaj roślin z rodziny obrazkowatych. Są to małe lub solidne, wieloletnie rośliny o litych lub segmentowych liściach i małych kwiatach. W naturze rosną jako epifity i półepifity w koronach drzew, ale także na skałach, twardym gruncie i bagnach. Posiadają ciekawą metodę zapylania, związaną z wytwarzaniem ciepła. Jest to bardzo rzadki gatunek, który jest oferowany jako roślina doniczkowa i który ze względu na swoje właściwości przyciąga wiele uwagi. Filodendron cordatum jest niezwykłym gatunkiem toksycznym. Po spożyciu jest toksyczny dla ludzi i większości zwierząt. Tym, co najbardziej charakteryzuje roślinę, są jej duże głęboko zielone liście w kształcie serca.

Występowanie

Filodendron Cordatum to roślina pochodząca z Brazylii i Peru. Chociaż jest to roślina egzotyczna prawdą jest, że bardzo dobrze dostosowuje się do innych klimatów i środowisk. Jego odporność pomaga roślinie zmienić jej potrzeby w odpowiednim czasie na tę adaptację.

Jest szeroko rozpowszechniony wyłącznie w tropikalnej Ameryce. Teren rozciąga się od północnego Meksyku przez Amerykę Środkową do Paragwaju i północnej Argentyny i obejmuje wyspy karaibskie. Centrum różnorodności gatunkowej znajduje się w Brazylii. Oczywiście zima mu nie odpowiada, dlatego na północy Hiszpanii zaleca się uprawę w pomieszczeniach. Na południu Hiszpanii można już uprawiać go na zewnątrz.

Parametry

Nasz wiszący Filodendron ma 80 cm długości. Posiada jedną zieloną plastikową łodygę. Na tej łodydze znajduje się 178 sztuk realistycznie wyglądających liści, które są wykonane z tworzywa sztucznego w naturalnym zielonym kolorze, a niektóre są przechodzą do jasnozielonego koloru, co tworzy bardzo ładny naturalny kontrast. Po dotknięciu te liście wyglądają jak naturalne. Ten zwis nie zawiera doniczki.

Umieszczenie

Nasz sztuczny wiszący Filodendron jest przeznaczony do wnętrz. Bardzo ładnie można go postawić na stoliku kawowym, ale także w doniczce obok innej rośliny. Ze względu na to, że nie posiada ochrony przed promieniowaniem UV, nie należy go wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jest odpowiednim zamiennikiem żywej rośliny, ponieważ nie wymaga regularnej pielęgnacji ani podlewania. Rozświetli nawet najciemniejszy zakątek w Twoim domu..

Kombinacje

Ze względu na to, że jest to roślina płożąca, sztuczny zwis Filodendron można bardzo ładnie łączyć z różnymi zwisami bluszczu, ale także z innymi gałęziami z naszej oferty. Nie musisz się bać łączenia tego zwisu z naszymi roślinami kwitnącymi. Na naszej stronie możesz również wybrać ładną ozdobną doniczkę, a także ozdobne kamienie, które sprawią, że Twoja dekoracja będzie wyjątkowa. Aby uzyskać bogatszą objętość, wybierz więcej kawałków tego zwisu.

Parametry

Kod produktu 20225
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Długość 80 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 10 cm
Liczba oddziałów 11 ks
Szerokość liścia 7.5 cm
Długość liścia 12 cm
Liczba arkuszy 178 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!