Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna girlanda kolorowe Epipremnum 190 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
55 zł
Tylko dziś
32,90 zł z VAT
26,75 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 26 kwietnia
29,90 zł
Punkty odbioru piątek, 26 kwietnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Rodzaj Epipremnum obejmuje kilkadziesiąt gatunków roślin należących do rodziny obrazkowatycha.

Epipremnum to jedna z najczęściej uprawianych roślin doniczkowych. Liście mogą dorastać do 15 cm, są skórzaste i mają kształt serca. Jest to roślina pnąca. Szczególnie w wilgotnym środowisku, na łodydze w kątach liści tworzy Epipremnum przewiewne korzenie. Lubi owijać się wokół podpory, do której jest przymocowana za pomocą tych korzeni. W warunkach naturalnych Epipremnum tworzy zarośla roślin drzewiastych. Przywiera do pni drzew korzeniami powietrznymi i wspina się wyżej nad nimi. Rośnie szybko i jest bardzo żywotne. Ciekawą i korzystną cechą tej rośliny jest to, że oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i pomimo tego jest toksyczna.

Występowanie

Epipremnum to pnąca, szybko rosnąca roślina pochodząca z Indonezji. Można ją znaleźć w większej części świata. Na przykład w Azji Południowo-Wschodniej, Indonezji i Wyspach Salomona. W tropikalnych lasach deszczowych jest piękną rośliną, która lubi wspinać się po drzewach, często na zawrotne wysokości.

Parametry

Nasza sztuczna girlanda kolorowe Epipremnum ma 190 cm długości. Składa się z jednej plastikowej łodygi i 113 sztucznych liści, które są bardzo realistyczne. Liście mają naturalny zielony kolor i bardzo ciekawy rysunek liści. Zawiera piękne różne jasnozielone, beżowe lub żółto-białe kropki, cętki lub plamki. Girlanda przeznaczona jest do zawieszenia i jest dostarczana bez doniczki.

Umieszczenie

Roślina ta może być świetną częścią nowoczesnego mieszkania, choć łączy się z tradycyjnym wnętrzem. Epipremnum można zastosować zarówno w mniejszych jak i większych wnętrzach, w salonie czy jadalni. Epipremnum możesz również użyć do podzielenia przestrzeni, czy to w postaci nietradycyjnych zasłon, czy zielonych ścian. Jeśli masz w domu zwierzęta, ale jednocześnie chcesz mieć w domu Epipremnum, polecamy naszą sztuczną wersję, ponieważ nawet małe ugryzienie do Epipremnum ma poważniejsze konsekwencje dla zwierząt: powoduje ślinotok, uduszenie, obrzęk ust i języka, trudności w oddychaniu i problemy żołądkowe. Może również prowadzić do niewydolności nerek i późniejszej śmierci.

Kombinacje

Idealnie nadaje się do stworzenia grupy roślin złożonej z kilku atrakcyjnych gatunków lub odmian, lub tylko kilka sztuk jednego gatunku lub odmiany. Polecamy łączyć go z innymi zwisami, takimi jak bluszcz czy Winorośl, których doskonałe sztuczne wersje również można znaleźć w naszej szerokiej ofercie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20208
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 10 cm
Szerokość liścia 8 cm
Liczba arkuszy 113 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!