Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna girlanda Winobluszcz 190 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
55 zł
Tylko dziś
32,90 zł z VAT
26,75 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 26 czerwca
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 26 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Winobluszcz lub Dzikie wino to rodzaj silnie rosnących pnączy ozdobnych należących do rodziny winoroślowatych. Wspina się po drzewach lub ścianach. Liście są proste lub w kształcie dłoni. Posiadają wąsy czepne do wspinania, zakończonymi zwykle przylgami. Drobne kwiaty skupione są w wierzchotkach wyrastających naprzeciw liści lub w wiechach wyrastających na końcach pędów. Kwiaty są obupłciowe, 5-krotne. Kielich jest 5-ząbkowy, korona składa się z 5 wolnych płatków, pręcików jest 5. Dysk miodnikowy jest niepozorny, rzadko z 5 miodnikami. Pojedynczy słupek jest okazały. Owocem są kuliste jagody.

Występowanie

Winobluszcz jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce Północnej i Azji Wschodniej . W Europie jest sadzona tylko jako pnącze ozdobne. Ponieważ Winobluszcz jest bardzo elastyczny, radzi sobie bez problemów nawet w lokalnych warunkach. Winobluszcz jest często używany do zasłaniania lub celowego podświetlania ścian zewnętrznych.

Parametry

Nasza sztuczna girlanda Winobluszcz ma długość 190 cm. Materiał łodygi tej sztucznej girlandy jest plastikowy, podobnie jak liście, które są w naturalnych jesiennych kolorach, czyli w czerwono-żółtej kombinacji, z wyraźnym żyłkowaniem. W dotyku są liście bardzo naturalne, a ich liczba to 113 sztuk.

Umieszczenie

To bardzo istotny dodatek do każdego pomieszczenia, który wypełnia przyjemną jesienną atmosferą. Jest to idealny wybór na każdą jesienną dekorację, niezależnie od tego, czy użyjesz girlandy do zawieszenia, czy wkomponujesz ją w piękne jesienne dekoracje, takie jak różne jesienne wianki, ikebany , lub po prostu zdecydujesz się umieścić ją luźno na parapecie lub wokół kominka. Lub po prostu pozwól, aby ta piękna girlanda zwisała z sufitu, uzyskasz bardzo przewiewną separację przestrzeni. Ale wybór pozostawiamy Tobie.

Kombinacje

Jeśli zdecydujesz się wykorzystać sztuczną girlandę Winobluszcz w aranżacji stołu, również w innych porach roku niż jesień, polecamy połączenie jej z naszymi białymi kwiatami, takimi jak Róża , Orchidea czy Lilia. Otrzymasz miękką i elegancką dekorację, która z pewnością zmiękczy Twoje wnętrze. Taka dekoracja jest również bardzo odpowiednia na przykład na stół weselny. Aby uzyskać większą objętość, zalecamy łączenie większej liczby kawałków tych girland.

Parametry

Kod produktu 20215
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 180 cm
Liczba oddziałów 1 ks
Wysokość liścia 11 cm
Szerokość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 113 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści czerwony, żółty
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!