Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny zwis Difenbachia 80 cm

Zniżka
20 %
Pierwotnie
86 zł
Tylko dziś
68,90 zł z VAT
56,02 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 7 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 7 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Difenbachia to rodzaj roślin z rodziny obrazkowatych. Owocem są jagody. Rodzaj obejmuje około 30 gatunków i jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce tropikalnej i subtropikalnej. Z grubej, wyprostowanej łodygi wyrastają niezwykle duże liście z mocnymi szypułkami. Difenbachia to naziemna, wieloletnia, stosunkowo silna roślina. Łodygi są mięsiste i stosunkowo długie. Difenbachia to jedna z najczęściej uprawianych roślin doniczkowych. Stosunkowo jest mało wymagająca i dobrze tolerująca środowisko mieszkania. Najczęściej uprawianymi gatunkami są Difenbachia pstrokata i Difenbachia cętkowana. Rdzenni mieszkańcy Karaibów żują tą roślinę, aby osiągnąć tymczasową bezpłodność, która trwa do 48 godzin.

Występowanie

Około 30 gatunków należy do rodzaju Difenbachia. Jest szeroko rozpowszechniony w Ameryce tropikalnej i subtropikalnej od Meksyku, południowej Brazylii i północnej Argentyny, a także występuje na niektórych wyspach karaibskich. Difenbachia rośnie w jaśniejszych miejscach w wilgotnych, przeważnie nizinnych tropikalnych lasach deszczowych, na bagnach i na brzegach cieków wodnych. Na niektórych obszarach tworzą duże, gęste drzewostany.

Parametry

Nasza sztuczny zwis Difenbachia ma 80 cm długości. Chociaż łodyga i liście są wykonane z tworzywa, są nie do odróżnienia od żywych, wyglądają bardzo realistycznie. Zwis ma 178 naturalnych zielonych liści, które mają kontrastujący jasnozielony wzór zbiegający się do żyłki marginesowej. Przeznaczona jest do wnętrz. Doniczka nie jest częścią opakowania, ale zwis zawiera trzpień do wbijania, za pomocą którego można ją umieścić w dowolnym miejscu i w dowolny sposób w swojej dekoracji.

Umieszczenie

Nasza sztuczna Difenbachia idealnie pasuje do każdego wnętrza. Doskonale wypełnia "głuchą" przestrzeń. Wypełnia każdy pusty zakątek w pomieszczeniu, dzięki czemu wspaniale ożywia minimalistyczne wnętrze, co pozwala jej najbardziej się wyróżnić. Dzięki znajdującemu się z tyłu trzpieniu, możesz z łatwością umieścić roślinę w wybranej przez siebie ozdobnej doniczce lub po prostu przymocować ją do ściany. Jeśli potrzebujesz ożywić lub upiększyć przestrzeń we wnętrzu, nasze wiecznie zielone rośliny są niezwykle odpowiednim wyborem. Roślina będzie się wyróżniać, gdziekolwiek ją postawisz, ponieważ wygląda bardzo realistycznie. Dzięki naturalnej kolorystyce i naturalnej gęstości roślina przypadnie do gustu każdemu.

Połączenie

Sztuczne zwisy możemy łączyć z dowolną rośliną, ale także z innymi rodzajami zwisów z naszej oferty. Aby uzyskać bogatszy wygląd, użyj na przykład 2 lub więcej zwisów. Dzięki solidnej konstrukcji ta luksusowa wersja jest łatwa w użyciu. Polecane doniczki ozdobne oraz różne rodzaje zwisów można obejrzeć i zamówić na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20235
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Długość 80 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 13 cm
Liczba oddziałów 11 ks
Wysokość liścia 10 cm
Szerokość liścia 8 cm
Liczba arkuszy 178 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!