Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna girlanda Potosovec 190 cm

Zniżka
21 %
Pierwotnie
57 zł
Tylko dziś
44,90 zł z VAT
36,50 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Rodzaj Epipremnum obejmuje kilkadziesiąt gatunków roślin należących do rodziny obrazkowatych.

Epipremnum to jedna z najczęściej uprawianych roślin doniczkowych. Liście mogą dorastać do 15 cm, są skórzaste i mają kształt serca. Jest to roślina pnąca. W wilgotnym środowisku Epipremnum w kątach liści na łodydze, tworzy przewiewne korzenie. Za pomocą korzeni lubi owijać się wokół podpory, do której jest przymocowane. W warunkach naturalnych Epipremnum tworzy zarośla roślin drzewiastych. Przywiera do pni drzew korzeniami powietrznymi i wspina się wyżej nad nimi. Rośnie szybko i jest bardzo żywotne. Ciekawą i korzystną cechą tej rośliny jest to, że oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i pomimo tego jest toksyczna.

Występowanie

Epipremnum to pnąca, szybko rosnąca roślina pochodząca z Indonezji. Można go znaleźć w większej części świata. Na przykład w Azji Południowo-Wschodniej, Indonezji i Wyspach Salomona. W tropikalnych lasach deszczowych jest piękną rośliną, która lubi wspinać się po drzewach, często na zawrotne wysokości.

Parametry

Nasza sztuczna girlanda Epipremnum ma długość 190 cm . Na jednej łodydze wykonanej z plastiku znajduje się do 175 kawałków pięknych ciemnozielonych liści, z wyraźnymi jasnymi żyłkami. Liście są bardzo miękkie w dotyku, mimo że do ich wykonania użyto tworzywa sztucznego. Wyglądają bardzo naturalnie, realistycznie.

Umieszczenie

Roślina może być świetną częścią nowoczesnego mieszkania, choć łączy się ją raczej z tradycyjnym wnętrzem. Epipremnum można stosować zarówno w mniejszych, jak i większych wnętrzach, w salonie czy jadalni. Epipremnum można również wykorzystać do podzielenia przestrzeni, czy to w postaci nietradycyjnych zasłon, czy zielonych ścian, które pięknie ozdobią przestrzeń i w kilka chwil wprowadzą do domu piękno naturalnej zieleni.

Kombinacje

Idealnie nadaje się do stworzenia grupy roślin złożonej z kilku atrakcyjnych gatunków lub odmian, lub tylko kilka sztuk jednego gatunku lub odmiany. Polecamy łączyć go z innymi zwisami, takimi jak bluszcz czy Winorośl, które również można znaleźć w naszej szerokiej ofercie internetowej.


Parametry

Kod produktu 20207
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 182 cm
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 8 cm
Długość liścia 11 cm
Liczba arkuszy 175 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 8 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!