Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna girlanda Trzmielina 190 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
80 zł
Tylko dziś
47,90 zł z VAT
38,94 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 22 maja
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 22 maja
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Trzmielina (Euonymus L.) to rodzaj krzewów z rodziny dławiszowatych. Są to krzewy liściaste lub wiecznie zielone z prostymi, powitalnymi liśćmi i małymi kwiatami zapylonymi przez owady. Owocem jest czterograniasta jaskraworóżowa torebka. Rodzaj obejmuje około 140 gatunków. Trzmielina uprawia się jako krzew ozdobny. Niektóre gatunki, w tym trzmielina pospolita, są trujące. Trzmielina to krzewy liściaste lub zimozielone, rzadko małe drzewa, a nawet krzewy pnące. Wyjątkowo niektóre gatunki mogą osiągnąć wysokość do 25 metrów. Liście proste, naprzeciwległe, szypułkowe, całe lub ząbkowane lub ząbkowane na krawędzi. Gałązki mają przekrój okrągły lub kwadratowy. Kwiaty są drobne, bladozielonawe, przedprątne, zebrane w pozorne baldaszki na szczytach gałązek. Mają kielich i koronę czterodziałkowe. Korona jest biała, żółta, zielona, czerwona lub fioletowa.

Występowanie

Jest szeroko rozpowszechniona w Eurazji oraz Ameryce Północnej i Środkowej, a marginalnie w Afryce Północnej, Madagaskarze i Australii.

Jest reprezentowana na różnych częstotliwościach na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Ameryki Południowej. Centrum różnorodności gatunkowej znajduje się w Chinach, gdzie wymienia się około 90 gatunków. W Ameryce Północnej i Środkowej oraz na Karaibach rośnie łącznie 9 gatunków. Na kontynencie afrykańskim rodzaj jest reprezentowany tylko przez trzmielinę szerokolistną, która rozciąga się od Europy po Maroko i Algierię. Na Madagaskarze rosną 2 gatunki. W Australii rodzaj jest reprezentowany przez jedyny gatunek występujący w północno-wschodnim Queensland.

Parametry

Nasza sztuczna girlanda Trzmielina ma długość 190 cm . Na jednym plastikowym trzpieniu zostało umieszczonych do 182 liści z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Liście są w kilku odcieniach zieleni. „Młode” liście są jasnozielone, a „starsze” ciemnozielone. Pomimo tego, że są wykonane ze sztucznego tworzywa, wyglądają i są bardzo realistyczne.

Umieszczenie

Girlanda jest przeznaczona do wnętrz, nadaje się jako dodatek do salonu , gabinetu i miejsc , gdzie umieszczona trzmielina nie miałby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Gwarantuje odświeżenie każdej przestrzeni swoim naturalnym pięknem. Jest bardzo ważnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, które wypełnia przyjemnym komfortem. Możemy nim ozdobić drzwi, okna, parapety, czy upiększyć balustrady schodowe. Świetnie nadaje się do dopełnienia aranżacji.

Kombinacje

Sztuczną girlandę Trzmielina można bardzo ładnie łączyć z różnymi gałęziami, ale także z innymi rodzajami girland z naszej oferty. Może być wykorzystana np. w aranżacjach stołowych w połączeniu z Eszewerią z naszej oferty. Nie musisz się też bać łączenia tej girlandy z naszymi roślinami kwitnącymi. Aby uzyskać bogatszą objętość, wybierz więcej sztuk tej girlandy.

Parametry

Kod produktu 20224
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 3 cm
Długość liścia 7 cm
Liczba arkuszy 182 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!