Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Żółta sztuczna girlanda Ginkgo 190 cm

Zniżka
20 %
Pierwotnie
77 zł
Tylko dziś
61,90 zł z VAT
50,33 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Ginkgo biloba to gatunek drzewa należącego do rodziny miłorzębowatych. Naturalnie występuje tylko na niewielkim obszarze gór Tianmu Shan w Chinach. Jest popularnie sadzone jako drzewo ozdobne w parkach i ogrodach. Jest odporne na patogeny, zanieczyszczenia, suszę i niskie temperatury. Jej nazwa gatunkowa nawiązuje do charakterystycznego kształtu liści rzepaku.

Występowanie

Występowanie Ginkgo osiągnęło szczyt w mezozoiku, ale w wyniku trzeciorzędowego chłodzenia występowanie zaczyna się zmniejszać. Niektórzy eksperci twierdzą, że rozwój rodziny Ginkgo umożliwił w tym czasie ekspansję dinozaurów. Jest to prawdopodobnie najbardziej znana tzw. żywa skamielina w świecie roślin i najstarsza żywa roślina nasienna.

Parametry

Sztuczna żółta girlanda Ginkgo ma długość 190 cm . Jej łodyga jest zielona i wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Łodyga zawiera również 175 listków wykonanych z tworzywa sztucznego, ale wygląda bardzo naturalnie, co pomaga uzupełnić naprawdę realistyczny efekt całej girlandy. Liście te mają naturalny, jasnożółto-pomarańczowy kolor, z subtelnym kontrastującym wzorem liści. Ta girlanda wniesie do Twojego domu piękny jesienny akcent.

Umieszczenie

Nasza żółta girlanda Ginkgo przeznaczona jest do wnętrz. Można ją bardzo ładnie rozłożyć np. na półce i tak pięknie wypełnić pustą przestrzeń, ale można ją też powiesić np. na suficie w ogrodzie zimowym. Ze względu na to, że nie posiada ochrony przed promieniowaniem UV, nie należy ją wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ale można ją umieścić w osłoniętych, zacienionych miejscach. Jest odpowiednim zamiennikiem żywej rośliny, ponieważ nie wymaga regularnej pielęgnacji ani podlewania. Rozświetli nawet najciemniejszy zakamarek w Twoim domu.

Kombinacje

Ze względu na to, że sztuczna żółta girlanda Ginkgo jest rośliną płożącą, bardzo ładnie łączy się z różnymi zwisami bluszczu, ale także z innymi zwisami czy girlandami z naszej oferty, czy to w kolorze zielonym, czy w różnych kolorach. Aby Twoja dekoracja była wyjątkowa, na naszej stronie możesz również wybrać kamienie ozdobne. Aby uzyskać bogatszą objętość, wybierz połączenie większej ilości girlandy Ginkgo. Stworzysz naprawdę zapierającą dech w piersiach jesienną dekorację na stół lub ozdobną półkę.


Parametry

Kod produktu 20217
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 170 cm
Liczba oddziałów 1 ks
Wysokość liścia 9 cm
Szerokość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 175 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści żółty
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!