Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna girlanda Klon zielony 190 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
55 zł
Tylko dziś
32,90 zł z VAT
26,75 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 26 kwietnia
29,90 zł
Punkty odbioru piątek, 26 kwietnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Klon to rodzaj roślin z rodziny mydleńcowatych. Są to zazwyczaj wysokie drzewa liściaste, ale istnieje również kilka gatunków stało liściastych. Niektóre gatunki są niższego wzrostu i są albo niższymi drzewami, albo krzewami. Rodzaj Klon ma około 150 gatunków. Ich występowanie ogranicza się do stref umiarkowanych do subtropikalnych na półkuli północnej. Klony, z wyjątkiem klonu jesionowego, mają przeciwległe liście z długimi łodygami, proste i przeważnie głęboko klapowane lub w kształcie dłoni lub ząbkowane. W przypadku klonu jesionowego liście są nieparzystopierzaste, składające się z 3–5, rzadziej 7–9 listków, osadzonych na krótkich łodyżkach. Listki są jajowate do jajowatolancetowatych, całobrzegie, nieregularnie piłkowane lub klapowane. Liście jest ułożone naprzeciwlegle. Górna powierzchnia liści jest zielona, dolna owłosiona. Kanada wybrała liść klonu jako symbol narodowy i jest umieszczony na kanadyjskiej fladze. Kwiaty są w kwiatostanach lub wiechowate, zwisające lub stojące.

Występowanie

Pochodzi z Europy Środkowej i Azji Zachodniej, od Francji na wschód po Ukrainę, północną Turcję i Kaukaz oraz na południe od gór północnej Hiszpanii i Włoch. Łatwo rozmnaża się z nasion i został wprowadzony na Wyspy Brytyjskie w XVI wieku, gdzie jest obecnie naturalizowany, a także w innych częściach Europy, Ameryki Północnej, Australii i Nowej Zelandii, gdzie może stać się gatunkiem inwazyjnym.

Parametry

Nasza sztuczna girlanda zielony Klon ma długość 190 cm. Na jednej plastikowej łodydze znajduje się 113 sztuk naturalnych zielonych liści w różnych odcieniach i rozmiarach. Liście są plastikowe, ale nie da się ich odróżnić od prawdziwych. Robią bardzo realistyczne wrażenie. Mają bardzo ładny kształt gwiazdy.

Umieszczenie

Ta zielona klonowa girlanda przeznaczona jest do wnętrz, nadaje się jako dodatek do salonu , gabinetu oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Gwarantuje odświeżenie każdej przestrzeni naturalnym zielonym kolorem i pięknem. Jest bardzo ważnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, które wypełnia przyjemnym komfortem. Bardzo dobrze nadaje się do wypełniania różnych ikeban na stole lub na komodzie. Możesz także użyć tej girlandy do podzielenia przestrzeni. Jest łatwa w obsłudze i zapewnia długą żywotność - wszystko bez konserwacji.

Połączenie

Sztuczna girlanda klonu jest wszechstronna. Do łączenia z girlandą Klona nadają się różne girlandy, ale nie musisz bać się łączyć jej z różnymi roślinami, nawet kwitnącymi. Dzięki uniwersalnemu kolorowi wszystko naprawdę do niej pasuje. Jeśli chcesz, aby Klon robił gęstsze wrażenie, połącz 2 lub więcej sztuk. Nadaje się do dekoracji stołu, do stworzenia ikebany. Aby uzyskać przewiewną przegrodę pomieszczenia, otrzymasz to za pomocą kilku zwisających sztuk z sufitu. Polecane doniczki i rośliny ozdobne są dostępne na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20222
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość gałęzi 185 cm
Materiał oddziału plastikowy
Wysokość liścia 11 cm
Szerokość liścia 11 cm
Liczba arkuszy 113 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 5 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!