Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny wąs Strzała róża 84 cm

Zniżka
16 %
Pierwotnie
100 zł
Tylko dziś
83,90 zł z VAT
68,21 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 23 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 23 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Róża strzałkowa to krzew liściasty o zwisających gałęziach kolczastych, które mogą dorastać do wysokości 3,5 m. Starsze partie gałęzi i pni są brązowe z łuskowatą powierzchnią i ostrymi cierniami, młode gałązki są gładkie, zielonobrązowe, również z cierniami. Na gałązkach wyrastają naprzemienne liście, złożone z 5 - 7 jajowatych, ząbkowanych wzdłuż brzegów. Łodyga liści jest również kłująca. Kwiaty są pięciocyfrowe, barwy od białej do różowej, do 5 cm średnicy. Wyrastają na krótkich gałązkach na tegorocznych pędach pojedynczo lub w grupach po 3-5.Kwitną od maja do lipca. Owoce są czerwone, jajowate do kulistych strzałek z dużą ilością żółtych, jedwabiście włochatych, jednoziarnistych paznokci wewnątrz.

Występowanie

Dzika róża to bardzo zmienny gatunek europejski. Występuje powszechnie w słowackiej przyrodzie, często rośnie w otwartych, nasłonecznionych miejscach i na suchych zboczach łąk, na zboczach, w zagajnikach, wzdłuż dróg i ogrodzeń oraz na skrajach lasów. Znajdujemy ją od nizin po pogórza. Jest częścią zarośniętych łąk i pastwisk, krzewów i zbiorowisk leśno-stepowych. Jest ciepłolubna, kocha suszę i światło, w zaangażowanych drzewostanach ma charakter pochylonej liany, często wrasta w korony innych roślin drzewiastych.

Parametry

Nasza sztuczna dzika róża ma 6 gałązek, najdłuższa długość to 80 cm, pozostałe stopniowo się skracają. Roślina posiada ryflowany trzpień, który z łatwością można wkomponować w dowolną aranżację lub doniczkę. Bardzo ciekawa jest rzeźba liści i ich kolorystyka. Podświetlone liście zmieniają się z czerwono-pomarańczowego na jasnopomarańczowy odcień. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Lokalizacja

Sztuczny wąs Rose Rose idealnie pasuje do każdego wnętrza. Jest odpowiednim zamiennikiem żywej rośliny, ponieważ nie wymaga regularnej pielęgnacji ani podlewania. Rozświetli nawet najciemniejszy zakątek w Twoim domu. Jest idealnym dodatkiem do jadalni, oranżerii, kuchni, ale także do salonu, gdzie może przywoływać jesienny charakter, ale jest świetną ozdobą przez cały rok.

Kombinacje

Sztuczna róża Arrow może doskonale wyróżniać się w przestrzeni i samodzielnie. Aby uzyskać gęstszy wygląd, zalecamy zakup większej liczby sztuk tych wąsów. Idealnie nadaje się do urozmaicenia przeróżnych ikeban w połączeniu z kwiatami Butterfly będzie wyrazistą ozdobą Twojego stołu lub komody.

Całościowy efekt uzyskasz wybierając odpowiednią doniczkę ozdobną, którą możesz wybrać na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20278
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału ciemnozielony
Kolor liści pomarańczowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!