Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny zielony zwis Ginkgo Biloba 80 cm

Zniżka
19 %
Pierwotnie
89 zł
Tylko dziś
71,90 zł z VAT
58,46 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 30 września
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 30 września
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Ginkgo biloba (Miłorząb dwuklapowy) to gatunek drzewa należącego do rodziny miłorzębowatych. Naturalnie występuje tylko na niewielkim obszarze gór Tianmu Shan w Chinach. Jest popularnie sadzony jako drzewo ozdobne w parkach i ogrodach. Jest odporny na patogeny, zanieczyszczenia, suszę i niskie temperatury. Jego nazwa gatunkowa nawiązuje do charakterystycznego kształtu liści.

Występowanie

Występowanie Ginkgo osiągnęło szczyt w mezozoiku, ale w wyniku trzeciorzędowego ochłodzenia zaczynają się zmniejszać. Niektórzy eksperci twierdzą, że rozwój rodziny Ginkgo umożliwił w tym czasie ekspansję dinozaurów. Jest to prawdopodobnie najbardziej znana tzw. żywa skamielina w świecie roślin i najstarsza żywa roślina nasienna. Naturalnie występuje tylko na niewielkim obszarze gór Tianmu Shan w Chinach.

Parametry

Sztuczny zielony zwis Ginkgo ma 80 cm długości. Jego łodyga jest zielona i wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Łodyga zawiera również bardzo realistycznych 280 liści wykonanych z tworzywa sztucznego, co pozwala uzyskać naprawdę realistyczny efekt całej gałęzi. Liście są w kilku naturalnych odcieniach zieleni, z kontrastową strukturą dla jeszcze bardziej naturalnego wyglądu. Zwis nie zawiera doniczki, ale dzięki trzpieniowi do wbijania można go postawić naprawdę wszędzie.

Umieszczenie

Nasz zielony zwis Ginkgo przeznaczony jest do wnętrz . Można go bardzo ładnie postawić na półce i pięknie wypełnić pustą przestrzeń, ale też go można powiesić na suficie w swojej oranżerii. Ze względu na to, że nie posiada ochrony przed promieniowaniem UV, nie należy go wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jest odpowiednim zamiennikiem żywej rośliny, nie wymaga regularnej pielęgnacji ani podlewania. Rozświetli nawet najciemniejszy zakamarek w Twoim domu.

Kombinacje

Ze względu na to, że sztuczny zielony zwis Ginkgo jest rośliną płożącą, bardzo ładnie łączy się z różnymi zwisami bluszczu, ale także z innymi gałęziami z naszej oferty. Nie musisz się też bać łączenia tego zwisu z naszymi roślinami kwitnącymi. Jeśli zdecydujesz się umieścić zwis w doniczce, na naszej stronie możesz również wybrać kamienie ozdobne, aby uzyskać wyjątkową dekorację. Aby uzyskać bogatszą objętość, wybierz więcej kawałków zwisów Ginkgo. Stworzysz naprawdę zapierającą dech w piersiach i bogatą dekorację swojego stołu, ściany lub półki.

Parametry

Kod produktu 20242
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Długość 80 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość oddziału 10 cm
Liczba oddziałów 11 ks
Wysokość liścia 4 cm
Szerokość liścia 7 cm
Liczba arkuszy 280 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!