Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Calladium dwukolorowa 50 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
48 zł
Tylko dziś
28,90 zł z VAT
23,50 zł bez VAT
600 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 26 czerwca
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 26 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Caladium to gatunek rośliny kwitnącej z rodziny Araceae . Znany jest pod wspólną nazwą ucho słonia, serce Jezusa lub anielskie skrzydła. Gatunek Caladium obejmuje siedem gatunków. Rosną na otwartych przestrzeniach leśnych i na brzegach rzek. Dzikie rośliny osiągają wysokość 40-90 cm, a liście mają zwykle 15-45 cm długości. Calladium doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, jasnych, minimalistycznych wnętrzach. Liście tej tropikalnej rośliny, pochodzącej z dalekiej Brazylii, są bardzo cienkie, przypominające kartkę papieru. W zależności od odmiany mogą być zabarwione na różowo lub czerwono, mogą też być białe, zielone i wielobarwne. Zwykle mają silne pęczki naczyniowe, co czyni je niekonwencjonalnymi i interesującymi. Kwiat jest zielonkawy i bardzo niepozorny. Piękno rośliny leży więc głównie w liściach.

Występowanie

Calladium to roślina tropikalna pochodząca z Ameryki Południowej i Środkowej, ale udomowiona również w Indiach, a nawet w niektórych częściach Afryki i na różnych wyspach tropikalnych, uprawiana w Europie od końca XVIII wieku. Kilka gatunków jest uprawianych jako rośliny ozdobne ze względu na ich duże liście w kształcie strzałek, oznaczone różnymi wzorami w kolorze białym, różowym i czerwonym.

Parametry

Nasz Calladium ma 50 cm wysokości. Posiada jedną zieloną sztuczną łodygę, na której znajduje się 8 gałęzi. Na tych gałęziach zaczyna się 18 zielono-białych, realistycznie wyglądających liści, z pięknym wzorem i pięknie zaznaczonymi żyłkami. Chociaż są wykonane z plastiku, w dotyku wyglądają na żywe. Pochodzi bez doniczki . Jednak roślina zawiera trzpień do rowkowania , za pomocą którego można ją łatwo umieścić w dowolnym miejscu według wyobraźni.

Lokalizacja

Calladium to roślina wewnętrzna. Dzięki realistycznemu wyglądowi nasz Calladium może przyjemnie ożywić Twój dom lub inne otoczenie, w którym zdecydujesz się umieścić nasz Calladium. Nie musisz też bać się umieszczać go obok innej rośliny lub kwiatu. Dzięki żłobionej łodydze można ją łatwo zakotwiczyć w ozdobnej doniczce, ponieważ roślina ta jest dostarczana bez wkładki wewnętrznej lub ozdobnej doniczki.

Kombinacje

Choć może się wydawać, że Kaládium bardzo ładnie uzupełnia Krotónovcami, potwora, czy Difenbachiami. Ale na pewno nie podejmiesz złej decyzji, jeśli połączysz Calladium z kwiatami takimi jak Orchidea . Na naszej stronie znajdziesz również szeroki wybór doniczek. Chcielibyśmy polecić Kladi białą doniczkę, ale na pewno nie pomylisz się wybierając doniczkę z motywem betonu, a nawet wielokolorową. W naszej ofercie możesz również wybrać ozdobne wióry lub kamienie i za ich pomocą możesz ładnie ozdobić swoją aranżację.

Parametry

Kod produktu 20247
Wysokość 50 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Długość pnia / łodygi 7 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba oddziałów 9 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 12 cm
Długość liścia 15 cm
Liczba arkuszy 18 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony, biały

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!